Donatella Versace przywraca do łask kontrowersyjny trend z lat 2000.
Versace, męska kolekcja na wiosnę-lato 2020 / fot. ImaxTree / agencja Free

Donatella Versace przywraca do łask kontrowersyjny trend z lat 2000.

Stylizacja Belli Hadid mówi sama za siebie...
18.06.2019

Ooops, we did it again – w jednym ze swoich felietonów napisała niedawno szefowa działu mody BAZAAR, Kara Becker, wieszcząc wielki powrót mody z lat 2000. I wcale się nie pomyliła. Moda z epoki młodziutkiej Paris Hilton (i jej przyjaciółki Nicole Richie), Britney Spears i Christiny Aguilery właśnie przeżywa swój wielki renesans. Powróciły już welurowe dresy, crop topy odważnie odsłaniające brzuch, torebki noszone pod pachą, a nawet spodnie-biodrówki z bardzo, bardzo niskim stanem. Miałyśmy jednak cichą nadzieję, że projektanci na nich już poprzestaną. Nic bardziej mylnego – Donatella Versace poszła o krok dalej. Do łask przywracając... wystające spod ubrania stringi. A wszystko to za sprawą pokazu najnowszej, męskiej kolekcji Versace na wiosnę-lato 2020 roku.

Za sprawą męskiej kolekcji na wiosnę-lato 2020 Versace przywraca do łask... wystające spod ubrania stringi

Włoski dom mody swoją najnowszą kolekcję zaprezentował w Mediolanie w miniony weekend. Choć z założenia kolekcja miała być męska (podobnie jak ostatnim razem), na wybiegu pokazano 58 sylwetek, wśród których znalazły się propozycje dla przedstawicieli obu płci (od garniturów po bieliznę). Na wybiegu nie zabrakło więc także czołowych modelek. Jedną z gwiazd wieczoru była choćby Bella Hadid. I to właśnie top modelka zaprezentowała kontrowersyjny trend. Na sobie miała bowiem mieniące się spodnie i marynarkę, spod których wystawał nie tylko równie błyszczący stanik, ale i majtki. A konkretnie stringi, których paski celowo wyeksponowano (może dlatego, że zdobiły je biżuteryjne, złote wstawki z motywem głowy Meduzy – znak rozpoznawczy Versace). Zresztą zobaczcie same (jeśli nie brak wam odwagi). 

Bella Hadid w stringach VersaceVersace, męska kolekcja na wiosnę-lato 2020 / fot. Getty Images

Bella Hadid w stringach VersaceVersace, męska kolekcja na wiosnę-lato 2020 / fot. Getty Images

To właśnie ten sposób noszenia torebki jest teraz najmodniejszy.

Ciekawostka? O istnieniu trendu na początku maja przypomniała nam już Hailey Bieber, która z okazji MET Gali 2019 założyła sukienkę Alexandra Wanga – głęboko wyciętą z tyłu tak, by wyeksponować będące nieodłączną częścią stroju stringi z diamencikami. Wygląda więc na to, że wystająca spod ubrania bielizna to nie szalona wizja Donatelli Versace, ale trend, który już niebawem zdominuje ulice. Czy tego chcemy czy nie.

Hailey Bieber w stringach na MET gali 2019fot. Getty Images

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie