Takiej kampanii w historii L'Oréal jeszcze nie było!
źródło: instagram.com/darnellbernard33

Uroda

Takiej kampanii w historii L'Oréal jeszcze nie było!

Kosmetyczny koncern podąża za światowymi trendami i pokazuje, że piękno tkwi w... różnorodności.
10.01.2017

Choć wiele zagranicznych mediów uważa, że to tani chwyt i chwilowa tendencja, trzeba przyznać, że każde działanie, które pozwoli poczuć się komuś lepiej we własnej skórze, jest godne uwagi i pochwały. A jeżeli robi to taki gigant jak L'Oréal Paris, możemy mieć pewność, że nie pozostanie niezauważone.

W trakcie niedzielnej gali rozdania Złotych Globów swoją premierę miała najnowsza kampania francuskiego koncernu, zatytułowana True Match, która promuje 33 odcienie podkładu o tej samej nazwie. Najważniejszy przekaz trzyminutowego wideo brzmi: każdy z nas ma inny kolor skóry, inne pochodzenie i inny etniczny background, to jest największą wartością, i nie można
nikogo w żaden sposób dyskryminować, również na poziomie wyboru kosmetyków. Dlatego najnowsza kolekcja podkładów L'Oréal ma umożliwić każdemu znalezienie idealnego odcienia. W spocie widzimy m.in. ciężarną jeszcze Blake Lively i transgenderową modelkę Hari Nef, a także Darnella Bernarda, który (w ślad za Maybelline i CoverGirl) został kolejnym męskim ambasadorem kosmetycznej marki.


Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo