Kolekcja kosmetyków do makijażu Chanel na wiosnę-lato 2017
Kolekcja kosmetyków do makijażu Coco Codes Chanel na wiosnę-lato 2017 / fot. materiały prasowe

Uroda

Kolekcja kosmetyków do makijażu Chanel na wiosnę-lato 2017

Coco odkodowana!
05.04.2017

Teraz nie mamy już wątpliwości, jaki makijaż wiosną powinna nosić prawdziwa miłośniczka Chanel. Jak sugeruje Lucia Pica – w kolorach, które najbardziej kochała sama założycielka słynnego domu mody. Tyle, że w wersji modern.

To właśnie na ulubionych barwach Coco globalna dyrektor makijażu marki oparła najnowszą kolekcję kosmetyków na wiosnę-lato 2017. Charakterystyczne dla Gabrielle odcienie czerwieni, czerni, złotego, bieli i beżu pokazała w nowej odsłonie, tworząc Coco Codes. I tym samym rzuciła nam wyzwanie! W nowym sezonie francuski dom mody zaprasza nas do gry polegającej na znalezieniu własnych kodów, szyfrów, które pozwolą stworzyć autorską wersję makijażu w ulubionych kolorach Coco.

Pomocą służą nam m.in. cienie do powiek w barwach złota, delikatne beżowe lakiery do paznokci czy róże do policzków w ciepłych odcieniach. W kolekcji mat miesza się więc z błyskiem, a eleganckie kolory z figlarnymi, a subtelność idzie w parze z dramatyzmem. Lucia Pica nie byłaby jednak sobą, gdyby nie zaproponowała także nowej pomadki w kolorze... czerwieni (jest też opcja bardziej koralowa). Bo pomalowane na czerwone usta to jedna z tych rzeczy, która łączy ją z legendarną projektantką.

Zobacz także: 20 przykazań stylu według Coco Chanel!

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo