Ta maseczka zdobywa Instagram i wcale nas to nie dziwi
źródłó: Kocostar

Uroda

Ta maseczka zdobywa Instagram i wcale nas to nie dziwi

Możecie kupić ją przez internet
31.05.2017

Instagram opanowała nowa moda, która powoli detronizuje oklepane już maseczki w płachtach i maseczki z 24k złota. Jak można się spodziewać, jest to wymysł koreański.

Maseczki w plasterkach

Okazuje się, że hitem ostatnich dni jest azjatycka maseczka w plasterkach. Marka Kocostar wprowadziła niedawno na rynek wersję maski w płachcie, która jest po prostu mniejszą jej wersją. Wydanie w plasterkach jest bardziej poręczne, a do tego wygląda niesamowicie. Do złudzenia przypomina snapchatowe filtry. Kawałki arbuza, ogórka, cytryny, pomidora, płatki kwiatków... są bajeczne.

7 kosmetycznych hitów na wiosnę 2017

 

 

Jakie są dostępne wersje maseczek Kocostar?

Oczywiście, oprócz tego, że maseczki w plasterkach prezentują się malowniczo, każda przeznaczona jest do walki z innymi problemami skórnymi. Arbuz i ogórek nawilżają, cytryna rozjaśnia, a pomidor działa detoksykacyjnie. W każdym opakowaniu (ok. 20 złotych /Asos), znajduje się 12 plasterków, które można stosować na wybrane partie skóry twarzy i ciała. Wszystko wydaje się super, ale czy nie można po prostu spróbować z naturalnymi ogórkami, cytrynami i pomidorami? Nie trzeba ich zamawiać przez internet i przecież kosztują mniej.

 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo