Rewolucyjna gumka do włosów ma już swoją następczynię
instagram.com/invisibobble/

Rewolucyjna gumka do włosów ma już swoją następczynię

Poznajcie projekt Marii Shireen
17.06.2017

Od czasu do czasu ktoś wpadnie na bardzo prosty pomysł, który od razu staje się międzynarodowym sukcesem. Tak właśnie stało się w przypadku sprężynkowych gumek do włosów. Pomysł momentalnie chwycił. Ale jak ze wszystkim – mody przychodzą i mijają?

 

Chcesz drastycznie zmienić fryzurę? Najpierw to przeczytaj

Urodowy gadżet stanie się hitem?

Rewolucyjny produkt przypadł do gustu kobietom na całym świecie. Niezależnie od wieku. Gumowe sprężynki nie tylko nie plączą włosów, ale i sprawdzają się jako ozdoba na rękę. Nieskończona ilość opcji kolorystycznych gumek sprawiły, że można było je w łatwy sposób stylizować. My też musimy się przyznać, że ten praktyczny gadżet stał się stałym elementem... naszej garderoby. Jednak teraz przyszedł czas na coś nowego, co według wielu szybko zastąpi ukochany przez wiele gadżet.

Bransoletka do włosów?

Magazyn The Guardian przewiduje, że następczynią gumowych sprężynek do włosów będzie bransoletka do włosów. Projektantka Maria Shireen w swojej kolekcji proponuje metalową bransoletkę, na którą możemy założyć gumkę do włosów w dowolnym kolorze. Totalny zbytek? Nie dla tych, które uważają, że gumka do włosów nawinięta na nadgarstek wygląda mało... elegancko. Bransoletka stanowi ozdobę zarówno solo, jak i w komplecie z gumką.

W przeciwieństwie do gumowych sprężynek, które kosztują ok. 30 złotych za komplet trzech sztuk, bransoletka do włosów kosztuje ok. 168 złotych. Jakieś chętne?

 

Ten trend urodowy sprawi, że znów pomyślicie o latach 90.

 

 


fot. Maria Shireen

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie