Perfekcyjne brwi w stylu Audrey Hepburn. Jak uzyskać ten efekt?
fot. Getty Images

Perfekcyjne brwi w stylu Audrey Hepburn. Jak uzyskać ten efekt?

Mamy komentarz specjalistki od stylizacji brwi
27.07.2017

Brwi w stylu lat 50.

Audrey Hepburn niezmiennie od lat inspiruje. Jej sposób malowania się czy ubierania to źródło wielu współczesnych trendów. Tak jest między innymi w przypadku jej brwi. Aktorka zmieniała ich kształt kilka razy w życiu, ale najlepiej pamiętamy te z filmu „Sabrina”. Grube, ale kobiece.

Lata 50. to był czas śmiałych brwi. Audrey, podążając za ówczesnymi trendami, polubiła ten look i sprawiła, że stał się jeszcze bardziej popularny. Ale uwaga, najlepiej sprawdza się u brunetek o dużych oczach.

Perfekcyjne brwi Audrey Hepburn

Każda kobieta wie, że brwi w znacznej mierze decydują o wyglądzie naszej twarzy. Podkreślają rysy, wykańczają makijaż, zdaniem wielu ekspertów są ważniejsze niż rzęsy czy pomadka. Dlatego w Polsce coraz bardziej popularne są tak zwane brow bary, które oferują szybką stylizację brwi: modelowanie, woskowanie, hennę...

„Trendy urodowe przeplatają się – podobnie jak w modzie. Brwi Audrey Hepburn to marzenie dzisiejszych it girls. Są idealnie zaznaczone i wyraźne, a przy tym pozostają naturalne. Podkreślony i zwężający się łuk optycznie otwiera oko. Odpowiednio wystylizowane brwi to najprostszy sposób na szybką i spektakularną metamorfozę”, komentuje Hanna Jakubowska, Benefit Cosmetics National Brow Artist.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie