5 najważniejszych urodowych trendów… o których wolałybyście nie pamiętać
Britney Spears / fot. Getty Images

5 najważniejszych urodowych trendów… o których wolałybyście nie pamiętać

Jaki makijaż królował kilkanaście lat temu?
26.07.2017

Matowe wykończenie, mocne brwi i konturowanie? 17 lat temu nikt o tym nie słyszał, a w makijażu królowały inne rozwiązania. Przedstawione poniżej urodowe trendy z perspektywy czasu wydają nam się śmieszne, ale która z nas nie miała zestawu smakowych błyszczyków? Sprawdźcie, co jeszcze było na topie na początku wieku.

 

1. Brwi

17 lat temu przyjaźniłyśmy się z pensetą, a nasze brwi były supercienkie. Bez wątpienia miały na to wpływ szalone lata 90. Żadna z nas nie głowiła się wtedy nad dopasowaniem kształtu brwi do owalu twarzy, a jedyną zasadą było: im mniej włosków, tym lepiej.

 

 Christina Aguilera / fot. Getty Images 

 

Królowa powraca! Wszystko, czego nauczyła nas Paris Hilton, i za czym znów będziemy szaleć w 2017 roku.

 

2. Usta

Jeśli chodzi o kosmetyki do ust, prym wiodły wszelkiego rodzaju smakowe błyszczyki. Nakładałyśmy ich zdecydowanie więcej, niż powinnyśmy, a nasze usta ładnie pachniały i… ciągle się lepiły.

 

 Paris Hilton / fot. Getty Images 

3. Policzki

Opalizujący bronzer i intensywny róż miały miejsce w każdej kosmetyczce. Niestety, wtedy jeszcze niewiele wiedziałyśmy o konturowaniu, a obydwa produkty zaaplikowane na policzki jednocześnie były ryzykownym posunięciem.

 

Britney Spears / fot. Getty Images  

4. Oczy

Gruba, ciemna kreska wokół oczu bardzo je pomniejszała. Zwłaszcza, gdy na powiekach towarzyszył im połyskujący, kremowy cień.

 

Nicole Richie / fot. Getty Images  

5. Skóra

Na początku wieku na topie była sztuczna opalenizna, a solaria pękały w szwach. Nie potrafimy wytłumaczyć, co ładnego było w pomarańczowej skórze. Całe szczęście dla naszego wyglądu, a przede wszystkim zdrowia, ten trend już dawno odszedł do lamusa.

 

Nicole Richie i Nicky Hilton / fot. Getty Images 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie