6 trików Rosie Huntington - Whiteley na nieskazitelną cerę
fot. Getty Images

Uroda

6 trików Rosie Huntington - Whiteley na nieskazitelną cerę

Dowiedzcie się, jak o urodę dba znana modelka
04.08.2017

30-letnia Rosie Huntington-Whiteley to jedna z najpiękniejszych kobiet na Ziemi. Jej uroda, chociaż pielęgnowana z pieczołowitością, nie była poprawiana chirurgicznie. Nawet jej usta są naturalne! Zatem jak znana modelka i młoda mama dba o nieskazitelną cerę?

Rosie Huntington-Whiteley i jej sposób na piękną skórę

1. Ulubionym kosmetykiem Rosie, o którym mówi: SPA w butelce, jest Beauty Elixir od marki Caudalie. Ten brand często pojawia się w niezbędnikach topowych makijażystów na świecie. Może zatem warto zainwestować w taki kosmetyk ok. 150 złotych?

2. Modelka uważa, że bardzo ważna w pielęgnacji skóry jest systematyczność. „Zabiegi na twarz są prawdziwym luksusem i inwestycją, ale myślę, że jeśli przynajmniej dwa razy w roku można spotkać się z ekspertem i uzyskać od niego odpowiednią poradę na temat codziennej pielęgnacji – warto”, mówi Rosie.

  

 

3. Codziennie rano gwiazda myje twarz ciepłą wodą, by otworzyć pory. Następnie oczyszcza skórę pianką i na koniec zmywa ją lodowatą wodą, tak by pory zamknąć i napiąć skórę. Według niej to lepsze niż lifting. 

4. Modelka nigdy nie zapomina o odpowiednim filtrze. Mimo że nie widzimy jego działania na co dzień, filtry chronią naszą skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV. 

5. Rosie kładzie nacisk na stosowanie peelingów. Dzięki nim skóra wygląda młodziej i jest odpowiednio oczyszczona. Eksfoliacja to część jej wieczornej rutyny. 

6. Ostatnim i najważniejszym trikiem gwiazdy na nieskazitelną cerę jest... woda! Słynna piękność uważa, że odpowiednie nawodnienie organizmu czyni cuda!

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo