18 rzeczy, które zrozumie tylko zagorzała fanka makijażu
fot. Imax Tree / Free

Uroda

18 rzeczy, które zrozumie tylko zagorzała fanka makijażu

Maniaczki kosmetyczne... wiecie co chodzi?
02.08.2017

 Sprawdź, czy też tak masz :)

1. 90% rzeczy w Twojej torebce to kosmetyki. Bo nigdy nie wiadomo, czy w ciągu dnia niezbędny nie okaże się akurat błękitny cień.

 

2. Idealnym prezentem dla Ciebie zawsze są kosmetyki. 10. róż w Twojej kolekcji? Nie szkodzi, zawsze znajdziesz dla niego zastosowanie.

 

3. Czujesz się podekscytowana za każdym razem, kiedy wchodzisz do Sephory lub Douglasa. Gdy masz kiepski dzień, po prostu idziesz do sklepu i wszystkie troski odchodzą w niepamięć.

 

4. Za każdym razem, gdy otwierasz opakowanie z nowym kosmetykiem,czujesz się jak dziecko, które dostało nową zabawkę.

 

5. Czekasz w kolejce, by dostać produkt z limitowanej edycji. W dniu premiery pomadki Kylie Jenner odświeżałaś stronę co 5 sekund, nie spałaś w nocy, ale za to masz, czego chciałaś.

 

6. Nic Cię tak nie cieszy, jak idealny make-up. Oczywiście dokumentujesz gonowym selfie na Instagramie :)

 

11 rzeczy, które zrozumieją tylko osoby noszące czarne ubrania

 

7. Twoi współlokatorzy ciągle narzekają, że Twoje kosmetyki zajmują całą łazienkę. Szczerze mówiąc, zostawiłaś im tyle miejsca, ile potrzeba naszczoteczkę do zębów.

 

8. Ustawiasz w telefonie przypomnienie z datą… premiery nowych produktów kosmetycznych. Urodziny przyjaciółki nie są aż tak ważne.

 

9. Masz tak dużo kosmetyków, że często szukając ulubionej pomadki, znajdujesz kosmetyki, których nigdy wcześniej nie używałaś.

 

10. Zawsze, gdy widzisz kobietę w idealnym makijażu, pytasz czego użyła, by uzyskać taki efekt.

 

11. Twoja toaletka jest tak zawalona flakonikami perfum, że sięgając po jeden z nich, musisz uważać, by nie zrzucić reszty.

 

12. Bardzo często kupujesz kosmetyk tylko dla ładnego opakowania.

 

13. Czujesz, że nadchodzi koniec świata, gdy zauważasz, że zginęła Twoja ulubiona pomadka, a zgubienie kosmetyczki śni Ci się po nocach.

 

14. Zawsze gdy idziesz do drogerii po szampon, kupujesz nową pomadkę, lakier do paznokci, puder i wszystko to, co kompletnie nie przyda Ci się pod prysznicem. Dlatego następnego dnia ponownie udajesz się do drogerii.

 

15. Nic nie łamie Ci tak serca jak potłuczony róż lub puder. Ale spokojnie, możesz to naprawić!

 

16. Znasz wszystkie nazwy odcieni lakierów do paznokci i pomadek, które masz. Przecież każda matka zna imiona swoich dzieci.

 

17. Jesteś w stanie przestać palić i nie pić kawy z Costy – odmówisz sobie (prawie) wszystkiego, byleby zaoszczędzić na najnowszą paletkę cieni.

 

18. Twoim najlepszym sposobem na poprawę humoru jest szminka w ulubionym odcieniu.

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo