Hollywood lansuje nowy trend, oczywiście rodem z lat 90.
fot. Getty Images

Uroda

Hollywood lansuje nowy trend, oczywiście rodem z lat 90.

Jak się teraz czesać? Dowiedz się więcej o najnowszym trendzie prosto z Hollywood
04.08.2017

Jak się teraz czeszemy?

Mamy dla Was dobre wieści: koniec ery doczepianych włosów. Jeszcze kilka miesięcy temu, gwiazdy masowo kopiowały Cher z lat 70., nosząc bardzo długie doczepy – teraz decydują się na ostre cięcie. Nic dziwnego, upały nie sprzyjają dodatkowym warstwom włosów.

 

18 rzeczy, które zrozumie tylko maniaczka kosmetyków

 

Krótkie włosy w stylu lat 90. powracają. A do tego zapominamy o przedziałku na bok. Najnowszym hollywodzkim trendem jest przedziałek na środku głowy, a my zdradzamy, jak z łatwością wprowadzić ten trend w życie.

 

Przedziałek na środku głowy to absolutny hit sezonu. To element, który regularnie powraca zarówno na wybiegi jak i czerwony dywan. Jest to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się z różnymi formami fryzur: klasycznymi, gładko spiętymi, jak i luźnymi, romantycznymi. Przedziałek to rozwiązanie najlepiej pasujące do owalnych twarzy. Należy pamiętać, że podkreśla on kształt kwadratowy i okrągły, jak również długi nos, oraz wysokie czoło. Chcąc skorygować tego typu mankamenty, nie rezygnując z przedziałku na środku – pofalujmy włosy i nakierujmy je na policzki (co optycznie je wyszczupli). Przedziałek w tym stylu dobrze wygląda z długą grzywką. Zrobiony niedbale, nieregularnie, z lekko pofalowanymi włosami zapewnia naturalny look, który prezentuje się lekko, świeżo i bardzo kobieco”, komentuje specjalnie dla nas Dorota Grzelak, stylistka marki Kemon.

 

La dolce vita @russelljames @cgonzalezbeauty @italogregorio @karlawelchstylist @riekookusa @imgmodels #Family

A post shared by Lily Aldridge (@lilyaldridge) on Jul 10, 2017 at 2:02pm PDT


Najnowsze trendy z Hollywood

Bella Hadid nie od dziś udowadnia, że jest prawdziwą fashion killa. Przedziałek na środku nosi na kilka sposobów. Najczęściej widzimy ją w krótkiej, lekkiej fryzurze, która dodaje jej oldschoolowego looku.

 

6 trików Rosie Huntington-Whiteley na nieskazitelną cerę

 

 

@priverevaux #ReframeYourself #TheMarquise #ad

A post shared by Bella Hadid (@bellahadid) on Aug 1, 2017 at 4:12pm PDT

 

Lucy Hale (aktorka znana przede wszystkim z serialu Pretty Little Liars), jest mistrzynią krótkiego boba, jeśli jeszcze nie obserwujesz jej na Instagramie, koniecznie to nadrób, jest świetną inspiracją urodową.

 

Unconventional color ftw by: @markbyavon

A post shared by Lucy Hale (@lucyhale) on Jul 29, 2017 at 2:37pm PDT

 

Ashley Benson to kolejna gwiazda popularnego serialu Słodkie kłamstewka, która zawsze jest na bieżąco z trendami. Ashley przedziałek na środku głowy nosi już od długiego czasu, nie tylko przy rozpuszczonych włosach, ale także w upięciach. Uwielbiamy jej naturalność!

 

@priverevaux #ReframeYourself #TheAphrodite

A post shared by Ashley Benson (@ashleybenson) on Jul 23, 2017 at 1:07pm PDT

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo