Jest pewien kosmetyk, który Adam Levine podkrada swojej żonie
fot. Getty Images

Uroda

Jest pewien kosmetyk, który Adam Levine podkrada swojej żonie

Behati Prinsloo zdradza, czego z jej damskiej kosmetyczki używa jej mąż
04.08.2017

Oficjalnie panowie nie używają kosmetyków, bo to są „babskie zabawki”. Mimo że męskie produkty do pielęgnacji (a nawet makijażu) sprzedają się coraz lepiej, faceci wolą nie przyznawać się publicznie do tego, że o siebie dbają. Taka to już ich przypadłość.

Męskie kosmetyki to wstyd?

Wiele kobiet mówi, że ich drugie połówki często podkradają od nich kosmetyki. W końcu nasze lepiej pachną i mają ładniejsze opakowania. Ostatnio do takiego procederu przyznał się Adam Levine, solista Maroon 5. Czyżby muzyka, którego majątek szacuje się na 60 milionów dolarów, nie było stać na własne kosmetyki? Pożycza je bowiem od swojej żony, top modelki Behati Prinsloo. Urocze czy irytujące?

 

O tych trendach urodowych wolałybyście zapomnieć

 

Behati raczej nie ma nic przeciwko temu. W wywiadzie dla serwisu Fashionista zdradziła: „Adam używa mojego kremu nawilżającego do twarzy. Nie ma swojego, więc zawsze kradnie mój”. (Znacie to z własnego życia?) Ale dodajmy, że dla równowagi uczciwie przyznała: „Nic nie szkodzi, ja często podkradam jego antyperspirant. Tak się jakoś składa, że nigdy nie mogę znaleźć swojego”.

No tak, w rezydencji za 17 milionów dolarów, w której mieszka para, można zgubić wiele rzeczy... ;-)

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo