Victoria Beckham opowiada „Harper's Bazaar” o swojej najnowszej kolekcji kosmetyków dla Estée Lauder
źródło: Instagram.com/victoriabeckham

Uroda

Victoria Beckham opowiada „Harper's Bazaar” o swojej najnowszej kolekcji kosmetyków dla Estée Lauder

Pierwsza wyprzedała się w mgnieniu oka, drugiej także wróżymy sukces
03.08.2017

Całkiem niedawno zdradzała nam tajniki prac nad swoją debiutancką linią kosmetyczną (przy okazji wyjaśniając, dlaczego nie rozstaje się z mocnym makijażem). Dziś opowiada już o efektach kolejnej współpracy. Nic zresztą dziwnego, skoro produkty z poprzedniej serii stały się jednym z największych sukcesów komercyjnych w historii marki Estée Lauder, wyprzedając się co do jednego.

 

Tu mamy dobrą wiadomość dla tych z Was, które w zeszłym roku nie zdążyły zrobić zakupów – wybrane kosmetyki, nawiązujące do stylu modnych metropolii: Paryża, Londynu, Los Angeles i Nowego Jorku, powrócą (w nieznacznie odświeżonej wersji) już na początku września. Mało tego, dołączą do nich także nowe – tym razem inspirowane Miami.

 

„Wprost nie mogłam się doczekać ponownej współpracy z Estée Lauder i realizacji swoich kolejnych pomysłów”, wyznaje Victoria, ciesząc się przy okazji, że aż 10 kosmetyków z pierwszej linii znów pojawi się w sprzedaży. Wśród nich znajdziemy m.in. Morning Aura, czyli podkład i rozświetlacz w jednym, oraz konturówkę do ust w odcieniu nude (to ukochane „dzieci” pani Beckham), a także miodowy błyszczyk do ust, puder oraz maskarę. Wszystkie na tyle uniwersalne, że każda kobieta powinna mieć je w swojej kosmetyczce. Taki zresztą cel przyświeca gwieździe od samego początku współpracy z Estée Lauder.

 

Victoria Beckham w Carpool Karaoke

 

Tym razem jednak była Posh Spice jeszcze więcej uwagi niż ostatnio poświęciła nie tyle samym produktom, co ich opakowaniom, proponując design na najwyższym poziomie. „Zależało mi, by kosmetyki były ozdobą łazienki”, podkreśla. „Cieszyły oko i także w ten sposób, pozwalały czuć się pięknie”.

 

#VBxEsteeLauder coming September 1st x VB

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on Jul 27, 2017 at 6:01am PDT

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo