Oglądasz „Grę o Tron”, pokochasz te pędzle do makijażu
fot. materiały prasowe

Oglądasz „Grę o Tron”, pokochasz te pędzle do makijażu

Wyglądają tak dobrze jak John Snow (no prawie...)
08.08.2017

Na pewno są lepsze od tych, inspirowanych syrenim ogonem, o których pisaliśmy jakiś czas temu. Bo choć równie magiczne, są o wiele bardziej dopracowane i spektakularne. No i mniej infantylne, możemy się więc nimi bawić (tj. używać ich) bez wyrzutów sumienia.

Pędzle do makijażu z Gry o Tron

Limitowana kolekcja to pomysł kosmetycznej marki The Catch 96, która już wcześniej wypuściła na rynek pędzle nawiązujące do czterech domów Hogwartu z Harrego Pottera i mające kształt magicznych różdżek (fantastyka to ewidentnie specjalność The Catch 96!).

W skład najnowszej linii wchodzi 8 pędzli – każdy inspirowany innym motywem jednego z Siedmiu Królestw oraz księstwa Dorne. Zostały one wykonane z różowego złota, srebra, brązu lub miedzi, a dokładniej z ich syntetycznych odpowiedników, dzięki czemu za komplet nie trzeba płacić fortuny, a jedynie 39,99 dolarów.

 

fot. materiały prasowe

 

Z pewnością będą pasować do biżuterii z kultowego serialu, która także niedawno miała swoją premierę. Jeśli więc chciałybyście choć na chwilę zamienić się w Daenerys Targaryen, to teraz jest to możliwe!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie