Koniec z matowymi pomadkami?
fot. Imax Tree / Free

Uroda

Koniec z matowymi pomadkami?

Poznaj najnowszy trend makijażowy na jesień 2017
10.08.2017

Matowe pomadki są już passé

Pamiętacie, jaką furorę zrobiły matowe pomadki Kylie Jenner? Marki kosmetyczne oszalały na punkcie matowych ust i prześcigały się w proponowaniu coraz to nowszych odcieni. Efekt był oszałamiający, ale czy dobry dla naszych ust? Niestety, większość matowych pomadek je nadmiernie wysuszała. Na szczęście już nam to nie grozi, bo mat jest passé – teraz rządzi metalik.

 

Innego zdania jest makijażystka Michalina Sutkowska- "Z doświadczenia powiem, że jeszcze nie można mówić o jakimś odchodzeniu. Powiedziałabym raczej, że pojawiają się dodatki do tych matowych szminek, np. Lip toppery, czyli błyszczyki zastygające lub nie, które przybierają kolor pomadki położonej wcześniej, ale nadające fajny refleks. Maty to królowe tak czy inaczej, niezawodne podczas wiatru, randki itp.".

 

Metaliczne pomadki powiększają usta i zapewniają efekt wow. Na wieczór wybierz żywą, nasyconą czerwień, a w ciągu dnia zostań przy delikatnym różu lub nude. "Metaliczna pomadka w naturalnych odcieniach pięknie podkreśla lekko opaloną skórę. Ciemne kolory będą idealne na wielkie wyjście- taka futurystyczna klasyka"- mówi Maja Mendraszek, z działu urody Harper's Bazaar. Te błyskotki na ustach świetnie ożywią Twój codzienny make up, a dzięki bardzo lepkiej konsystencji nie wysuszą Twoich ust. Zobacz, jakie produkty wybrałyśmy dla Ciebie!

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo