Kylie Jenner zarobiła na swoich kosmetykach tyle ile Tom Ford przez 10 lat
fot. Getty Images

Uroda

Kylie Jenner zarobiła na swoich kosmetykach tyle ile Tom Ford przez 10 lat

To jest niewyobrażalne!
10.08.2017

To, że aktualnie już 20-letnia Kylie Jenner była najbogatszą nastolatką w Hollywood, wiemy już od dawna. Ile w rzeczywistości zarabia, nigdy jednak nie dotarło do naszej świadomości – określenie bardzo dużo wystarczało. Niestety teraz znamy prawdę… :-)

Ile zarabia Kylie Jenner?

„Women's Wear Daily” podało ostatnio informację, że w ciągu ostatnich 18 miesięcy Kylie Jenner, a raczej jej kosmetyki Kylie Cosmetics, zarobiły 420 milionów dolarów (wliczając w to 10 milionów zarobione w ciągu 24 godzin na sprzedaży urodzinowej kolekcji). Nie był to jednak najlepszy dzień dla jej brandu. 21 listopada zarobiła 18,4 miliona dolarów, gdy do internetowej dystrybucji trafiła jej świąteczna kolekcja. 

 

Zobaczcie niesamowitą metamorfozę Kylie Jenner

 

Gwiazda jednak na tym nie poprzestaje, planuje otworzyć sieć stacjonarnych sklepów, w których mogłaby poszerzyć ofertę o produkty, które mniej chętnie kupuje się w sieci, tj. korektory i podkłady.

Co ciekawe, popularność marki jest fenomenem na rynku kosmetycznym. Specjaliści porównali trajektorię wzrostu sprzedaży Kylie Cosmetics oraz branżowych potentatów. Okazało się, że wartość marki Kylie w ciągu 5 lat osiągnie miliard dolarów! Dojście do takich sum Tomowi Fordowi zajęło 10 lat, Bobbi Brown 25 lat, a Lancôme aż 80! Co Wy na to?

 

 

Minis @mona87 #BirthdayCollection

Post udostępniony przez Kylie Cosmetics (@kyliecosmetics) 9 Sie, 2017 o 8:32 PDT

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo