Wy też możecie mieć szminkę Rachel z „Przyjaciół”
fot. Getty Images

Wy też możecie mieć szminkę Rachel z „Przyjaciół”

To właśnie jej Jennifer Aniston zawsze używała na planie
25.08.2017

Jennifer Aniston jako serialowa Rachel zasłynęła głównie za sprawą fryzury. Rozpuszczone, cieniowane włosy średniej długości stały się jej jej znakiem rozpoznawczym, a jednocześnie największym przekleństwem, zwłaszcza że wyglądać identycznie chciały niemal wszystkie fanki sitcomu (fryzury nienawidzili więc także fryzjerzy). Nadchodzącej jesieni najbardziej pożądany stanie się jednak zupełnie inny trend z tego serialu

 

Wpadka urodowa, jakiej Jennifer Aniston żałuje do dziś

 

Kolejny hit z lat 90. powraca

Tym razem zamiast na uczesanie Rachel warto zwrócić uwagę na to, jak miała pomalowane usta. Bo identyczny odcień w tym sezonie lansują makijażyści. W jednym z ostatnich wywiadów Jen wyznała, jakiej konkretnie szminki używała – podając nie tylko jej markę, ale i odcień. Dzięki temu Wy też możecie mieć ten kosmetyk! Znajdziecie go bowiem w ofercie marki MAC Cosmetics. Wystarczy zapytać o kolor Paramount, czyli czerwono-brązowy z satynowym wykończeniem. To właśnie on będzie prawdziwym hitem.

Rachel i jej ulubiona szminka – M.A.C Paramount / fot. Getty Images, materiały prasowe

 

Co mówi o Tobie ulubiony kolor szminki?

 

Korzystając z okazji, aktorka ujawniła także, o jakim trendzie sprzed trzech dekad wolałaby za to zapomnieć. Chodzi o okulary przeciwsłoneczne, w dopasowanych, niewielkich oprawkach. „Uważam, że są śmieszne” – powiedziała, podkreślając że woli bardziej klasyczne modele. Jej ulubiona szminka do klasyki się raczej nie zalicza, ale za to jakie robi wrażenie!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie