Najnowszy tatuażowy trend Was zaskoczy!
źródło: Instagram.com/tattly

Uroda

Najnowszy tatuażowy trend Was zaskoczy!

Nie wiedziałyśmy, że to w ogóle możliwe
09.09.2017

Jeśli myślicie, że odkąd wymyślono minimalistyczne tatuaże, nic lepszego w tej dziedzinie nie może się już zdarzyć, mamy dla Was dobrą wiadomość. Zgodnie z najnowszą modą malowidła na ciele wkraczają na kolejny poziom. Nie tylko pięknie wyglądają – przyjmują bowiem kształty kwiatów, ziół i innych polnych roślin – ale i… pachną jak one!

 

Wybrałyśmy najbardziej magiczne tatuaże dla miłośników podróżowania

 

Jak pachną tatuaże?

To pomysł tatuażysty Vincenta Jeannerota współpracującego z nowojorską marką Tattly. To właśnie on wymyślił kilka kwiatowych wzorów, których dodatkową zaletą jest właśnie zapach – do wyboru róży, peonii, lawendy, ale i rozmarynu a nawet… zielonej pietruszki! Czyżby, parafrazując Coco Chanel, mielibyśmy je robić tam, gdzie chcemy być całowane? Niewykluczone.

 

Tatuaże mają jeszcze jedną zaletę – są zmywalne, więc codziennie można cieszyć innym. A gdy znudzą Wam się te kwiatowe, zwróćcie uwagę na inne propozycje z oferty marki. Tatuaże w kształcie pizzy, lodów, a nawet frytek. Czekamy, kiedy będą miały nie tylko zapach, ale i smak!

 

Take our sage advice and parsley out thyme to smell the rosemary. Find all of the Bouquet Garni herbs via the link in our bio!

A post shared by Tattly Temporary Tattoos (@tattly) on Apr 4, 2017 at 1:17pm PDT

 

Jaki tatuaż powinnaś zrobić, aby pasował do Twojego znaku zodiaku

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo