Poznajcie najbardziej modowy zapach sezonu
fot. mat. prasowe Gucci

Uroda

Poznajcie najbardziej modowy zapach sezonu

Nie tylko pięknie pachnie, ale i świetnie wygląda na Instagramie :)
15.09.2017

Zapach „Bloom” od Gucci

Nie od dziś wiadomo, że wszystko czego dotknie się Alessandro Michele, dyrektor kreatywny Gucci zaraz zamienia się w sprzedażowy hit. W przypadku jego ostatniego dziecka – Gucci Bloom, nowego zapachu włoskiego domu mody, nie może być inaczej. Nazwa perfum nawiązuje do linii akcesoriów Gucci z kwiatowymi nadrukami w roli głównej.

Michele odpowiedzialny był nie tylko za ich iście kwiatową kompozycję zapachową (w składzie m.in. tuberoza i jaśmin), kampanię wizerunkową, ale i projekt eleganckiego pudrowego flakonu, „Jego retro estetyka przejawia się w kolorystyce i czystych smukłych liniach. Flakon nie został wykonany z przezroczystego szkła, lecz z porcelany – materiału, który uwielbiam”, powiedział Alessandro Michele.

Twarzami Gucci Bloom zostały aktorka Dakota Johnson, artystka Petra Collins oraz modelka Hari Nef, prywatnie przyjaciółki projektanta.


Od lewej: Dakota Johnson, modelka Hari Nef i artystka Petra Collins / fot. mat. prasowe Gucci

 

Tylko u nas! Premiera zaczarowanego ogrodu Gucci

 

„Zależało mi na zapachu zielonym, odważnym, który przeniesie nas do bezkresnego ogrodu wypełnionego mnóstwem kwiatów i roślin – kompozycji jak bukiet obfitości. Ten ogród jest tak piękny jak kobiety: wielobarwny, dziki, różnorodny. Gucci Bloom pachnie jak ten ogród, aby umożliwiać podróż do miejsca, które nie istnieje”, komentuje swój premierowy zapach Alessandro Michele.


fot. materiały prasowe Gucci

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo