Manekin manicure był najpopularniejszy podczas London Fashion Week
instagram.com/anyahindmarch

Uroda

Manekin manicure był najpopularniejszy podczas London Fashion Week

O jaki sposób malowania paznokci chodzi?
25.09.2017

Trendy w manicure zmieniają się jak w kalejdoskopie. Wystarczy, by ktoś wrzucił na Instagram fajne zdjęcie paznokci i od razu cały świat maluje je w ten sam sposób. Jednak specjaliści przewidują, że mimo wielu innych tendencji to właśnie manekin manicure będzie najpopularniejszy wiosną i latem 2018. Czemu?

Czym jest manekin manicure?

Manekin manicure to taki sposób malowania paznokci, który do złudzenia przypomina ten, który możemy oglądać na sklepowych manekinach. Kolor płytki dopasowany do odcienia skóry sprawia wrażenie niemal plastikowego, nierealnego. I tak właśnie ma być.

Nie chodzi tu oczywiście o popularne odcienie nude, ale o kolor lakieru do paznokci jak najbardziej zbliżony do naszej karnacji. Coś podobnego do kolekcji balerinek Christiana Louboutina, który pokazał kolor nude w całej gamie odcieni.

 

10 lakierów do paznokci, które są aktualnie hitem

 

Na zakończonym niedawno London Fashion Week manekin manicure pojawiał się na pokazach m.in. u Anyi Hindmarch i Antonio Berardiego. I to właśnie dla nich pracował Marian Newman, znany trendsetter w tej dziedzinie. Według niego najbardziej pożądany efekt wiosną i latem 2018 uzyskamy malując paznokcie dopasowanym do skóry lakierem. Całość należy wykończyć matową warstwą top coat. A na koniec Newman poleca przetrzeć paznokcie palcami drugiej dłoni, tak by naturalne olejki skóry nadały im naturalny półmatowy połysk. 

 

 

A moment backstage with the Spring Summer 2018 Pillow Clutch | Rewatch the show now at anyahinmdarch.com #AnyaHindmarch #AnyaSS18

Post udostępniony przez Anya Hindmarch (@anyahindmarch) 17 Wrz, 2017 o 10:00 PDT

 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo