Reklama

3 proste ścieżki do pięknego owalu twarzy

3 proste ścieżki do pięknego owalu twarzy fot. Imax Tree / Free

Nie tylko zmarszczki I przebarwienia są oznakami upływającego czasu. Także jędrność skóry i elastyczność mięśni mają wielki wpływ na to jak wyglądamy. Oto trzy sprawdzone sposoby na zachowanie pięknego, napiętego owalu twarzy – od masażu przez kosmetyki aż po zabieg medycyny estetycznej.

Czym jest zabieg SonoQueen?

Zabieg SonoQueen to szybki, bezbolesny I spektakularny sposób na poprawę owalu twarzy I ujędrnienie skóry. Opiera się na technologii HIFU wykorzystującej skupioną energię ultradźwiękową, która dociera do głębokich warstw skóry wywołując kontrolowane mikrouszkodzenia bez pozostawiania śladów na jej powierzchni. Emitowana energia pobudza głęboką przebudowę wewnętrznych struktur uzyskując napięcie skóry oraz uniesienie, zapewniając spektakularny i trwały efekt liftingu.

Zabieg SonoQueen jest bezbolesny, nie wymaga rekonwalescencji a rezultaty widać natychmiast po wyjściu z gabinetu. To jednak tylko wstęp do naprwdę spektakularnego efektu liftingu. Skóra potrzebuje około trzech miesięcy aby dokonały się w niej zmiany odpowiadające za jędność I gęstość.” mówi dr Monika Kukulska z Kliniki EpiLaser z Legnicy

Reklama

Polecane wideo

Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...zacząć jeździć konno i wygrywać zawody jak modelka Edie Campbell?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.