Najmodniejsze oko w stylu Diora zrobisz jednym kosmetykiem
fot. Dior

Uroda

Najmodniejsze oko w stylu Diora zrobisz jednym kosmetykiem

Jak uzyskać ten efekt?
29.09.2017

 Peter Philips, dyrektor kreatywny Dior Makeup, po raz kolejny postawił na kosmetyczny minimalizm. Podczas jesienno-zimowego pokazu wykreował piękny i świeży makijaż tylko za pomocą pomadki, a teraz postawił na oko i za pomocą maskary uzyskał niezwykły look w stylu lat 60.

Moda na pixie powraca latem 2018

Modowe chochliki, czyli styl pixie, jest coraz bardziej popularny. Modelka Ruth Bell, która nawiązuje swoim nowym wizerunkiem do Twiggy (lata 60.), jest doskonałym przykładem urodowego looku na lato 2018.

 


Ruth Bell i  Peter Philips / fot. Dior

 

Jak zatem będziemy się malować wiosną i latem przyszłego roku? Świeża, nawilżona skóra, lekkie rozświetlenie, krótkie, jasne włosy i ogromne oczy. A jak je powiększyć? Oczywiście tuszem do rzęs, który otworzy oko w niemal nadnaturalny sposób.

 

Manekin manicure będzie hitem lata 2018?

 

W tym przypadku nie martwimy się o posklejane rzęsy i lekko rozmazaną maskarę. Ten delikatny trik sprawia, że całość wygląda, jakby była robiona od niechcenia. Dzięki jednemu kosmetykowi uzyskujemy zaś rezultat, który zazwyczaj osiągamy za pomocą eyelinera lub kredki, tuszu do rzęs oraz cieni. Jak Wam się podoba makijaż według Diora na wiosnę i lato 2018?

 

 fot. Dior

 fot. Dior

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo