Hygge nowym trendem w farbowaniu włosów?
fot. Imax Tree

Uroda

Hygge nowym trendem w farbowaniu włosów?

Duński koncept życia przechodzi na trendy urodowe?
01.10.2017

Kolor włosów hygge – hit roku 2017?

Rok 2017 obfituje w niezliczoną ilość trendów. A wszystko przez łatwy dostęp do internetu, za którego pomocą można w niezwykle łatwy sposób wypromować nowy trend. Wystarczy wrzucić ładne zdjęcie na Instagrama i niech się dzieje wolna nieba. Czy tak właśnie się dzieje z najnowszym trendem w farbowaniu włosów? W końcu dosłownie kilka dni temu pisałyśmy o najgorętszym odcieniu ChampagnePop, a już teraz mówimy o hygge. Tak, hygge, które kojarzycie jako duńską filozofię życia.

Ponownie wracamy do stylistki fryzur gwiazd Riawny Capri, która zajmuje się włosami takich gwiazd jak Emma Robert, Jennifer Lawrence czy Julianne Hough. To ona właśnie powiedziała, że rok 2017 przywraca ciepłe barwy, delikatne miedzie, maślane blondy i bogate brązy. Zaś inna stylistka gwiazd Cherin Choi określa te odcienie, jako złote odcienie toffi. Internet nazywa te barwy... po prostu hygge. Są one ciepłe, przytulne, stonowane, wyważone... takie jak duńska filozofia życia?

Amerykanie, ale i cała Europa jest wciąż zachwycona hygge, które było analizowane na dziesiątki sposobów. Teraz przyszedł czas, by ta droga życia zawitała również w salonach fryzjerskich? #HYGGEhair zyskuje coraz większą popularność na Instagramie. A jak Wy oceniacie tę najnowszą tendencję? Zobaczcie przykładowe zdjęcia!

  

  

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo