Jak w prosty sposób sprawić, by włosy wyglądały na grubsze?
fot. Imax Tree / Free

Uroda

Jak w prosty sposób sprawić, by włosy wyglądały na grubsze?

Masz cienkie włosy? Sprawdź, co fryzjerzy radzą w tej sprawie
04.10.2017

Jak sprawić, by włosy wyglądały na grubsze?

Która kobieta nie marzy o gęstych, zdrowych i błyszczących włosach? Zarówno posiadaczki krótkich, jak i długich włosów starają się podkreślić objętość swojej fryzury. Całe szczęście, że mamy teraz na to cały ogrom sposobów.

Zagęszczanie włosów możemy podzielić na stałe i doraźne. Istnieją bowiem sposoby, które dadzą efekt na dłużej, jak i takie, które świetnie sprawdzą się na wielkie wyjścia. Zacznijmy od tych stałych.

 

1. Metoda kanapkowa typu hairtalk. To nic innego jak doczepiane włosy, które wyglądają jak włosy wyrastające bezpośrednio ze skóry głowy. Włosy są umieszczane na trzycentymetrowej taśmie i po aplikacji dają bardzo naturalny efekt. Hairtalk to nie tylko zagęszczanie włosów, ale również przedłużanie. To ty decydujesz, jaki efekt cię interesuje. Fryzjerka stylistka DW Creative Group, Natalia Nestii Skorupka dodaje, że „hairtalk to aktualnie najlepsza metoda, ponieważ daje możliwość indywidualnego wybrania gęstości, ilości i długości włosów”. Ceny jednak są równie wysokie jak skuteczność – zaczynają się od 1500-4000 zł i wykonywane są tylko i wyłącznie w salonach fryzjerskich przeszkolonych przez markę. Bez obaw, odpowiednio pielęgnowane pasma można aplikować wielokrotnie.

 

2. Metoda druga to metoda, która idealnie sprawdzi się na wielkie wyjścia. Jeśli myślicie, że bujne fryzury na czerwonych dywanach to tylko i wyłącznie zasługa matki natury – jesteście w błędzie. Większość gwiazd korzysta z metody Hair Dress marki Balmain. Jest to sposób kompletnie nieinwazyjny, polegający na założeniu pasma włosów, dodającego maksymalnej objętości. Aplikacja jest dziecinnie prosta. Przezroczystą żyłkę zakładamy jak opaskę do włosów i gotowe! Balmain oferuję całą gamę kolorów 3D, która zapewnia naturalny efekt, a włosy można stylizować w dowolny sposób. Ceny zaczynają się od 800-1700 zł za małe pukle, które można wykorzystać wiele razy.

 fot. materiały prasowe Natalia Nestii Skorupka

 

3. Ostatni sposób to zdecydowanie najtańsza metoda, którą możemy wykorzystać codziennie we własnej łazience. Natalia Nestii Skorupka z DW Creative Group zdradza nam swój sposób na gęste włosy. „Moim sposobem jest odpowiednie suszenie włosów i ich odbicie od nasady. Wystarczy tylko suszyć włosy głową w dół, a fryzura od razu zyskuję na objętości! Na koniec lakier Wella Performance i gotowe. Świetnie również sprawdzi się suchy szampon, który dzięki talkowi utrzyma efekt odbicia od nasady. Dla opornych włosów polecam puder matujący Davines Volume Creator aplikowany bezpośrednio przy skórze głowy” – dodaje Natalia.

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo