Gigi x Maybelline. Ta kolekcja sprzedała się w 90 min.
fot. Getty Images

Uroda

Gigi x Maybelline. Ta kolekcja sprzedała się w 90 min.

Makijaż w stylu top modelki
10.10.2017

Gigi x Maybelline

Siostry Hadid to prawdziwe golden girls. Gdzie się nie pojawią lub czego nie zrobią, momentalnie robi się o tym głośno. Gigi, starsza siostra Hadid, ma głowę na karku. Doskonale wie, że życie modelki nie będzie trwać wiecznie. Dlatego już teraz angażuje się w coraz to nowsze projekty.

Jej współpraca z marką Tommy Hilfiger okazała się ogromnych sukcesem, ubrania sygnowane jej nazwiskiem sprzedały się w kosmicznie szybkim tempie. Gigi nie osiada na laurach i już szykuje dla nas kolejną kooperacje, tym razem z marką kosmetyczną!

 

 

INTRODUCING THE #GIGIxMAYBELLINE JETSETTER PALETTE: I always wanted a palette that I could throw right in my purse or travel bag and know I have everything to do a light-everyday look, quickly and easily. I didn't want to have to open my makeup bag in the car or on a plane and take all the products out and worry about dropping anything or having somewhere to set it while I held my mirror. The Jetsetter Palette includes contour powder/bronzer, blush, powder highlight, concealer, lip gloss, eye shadow, black powder liner, a mini mascara, mini blush/contour and liner/eyeshadow brushes AND a mirror!!! I love mixing it up and using the lip as cheek tint, the eyeshadow to fill my eyebrows, blush on my eyelids, concealer as a nude lip base, etc. It's the most luxurious touch-up ever!!!!!! Can't wait to see how & where you use yours! COMING SOON TO @ULTABEAUTY !!!! OUR EXCLUSIVE UK Jetsetter Palette DROP - @BOOTSUK ONLINE - SOLD OUT IN LESS THAN 90 MINS THIS MORNING!!!! THANK YOU SO MUCH! Stay tuned to @maybelline for launch dates for your country!

Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid) 13 Paź, 2017 o 10:03 PDT

 

 

Na tę maseczkę czeka 2000 osób – w czym tkwi jej fenomen?

 

Gigi x Maybelline to kolejny projekt modelki, na który nie możemy się doczekać. Na swoim Instagramie zasugerowała, że praca nad kolekcją trwała aż rok. Trudno uwierzyć, że udało jej się to utrzymać w sekrecie tak długo. Póki co nie zdradza więcej szczegółów, ale patrząc na codzienny styl gwiazdy, domyślamy się, że kolekcja będzie naturalna i ultradziewczęca. 

Kolekcja trafiła do sprzedaży w piątek i sprezdała się w zaledwie 90 minut. Jednak nie martwcie się producent niedługo znów zapełni półki produktami z kolekcji Gigi Hadid.

 
 

A year in the making.. #GIGIxMAYBELLINE COMING SOON. @maybelline

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on Oct 8, 2017 at 9:17am PDT

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo