3 makijażowe triki, które Gigi Hadid stosuje, by jej oczy wydawały się większe
źródło: Instagram.com/gigihadid

Uroda

3 makijażowe triki, które Gigi Hadid stosuje, by jej oczy wydawały się większe

Proste sposoby, a efekt fenomenalny!
14.11.2017

Jej kolekcja kosmetyków stworzona niedawno dla popularnej marki Maybelline sprzedała się w całości już w dniu premiery. I to w niecałe 90 minut! Wygląda więc na to, że w kwestii urody Gigi Hadid warto zaufać. W końcu top modelka za kulisami pokazów podpatrywać może sekretne triki najsłynniejszych makijażystów. A następnie wprowadzać je w życie. Kilkoma z nich podzieliła się w jednym z ostatnich wywiadów. Jakie sztuczki stosuje, by za pomocą makijażu podkreślić kolor swoich oczu i sprawić by wydawały się większe? Przeczytajcie, a następnie przetestujcie – nawet jeśli Wasze oczy nie są zielone.

 

1. Jasne spojrzenie

Podczas gdy większość z nas rozświetlaczem podkreśla policzki, Gigi woli nałożyć odrobinę w kącikach oczu oraz na powieki (tuż poniżej łuku brwiowego). Wygląda wówczas na wypoczętą i lekko opaloną.

Alberta Ferretti, jesień-zima 2017/18 / fot. Getty Images

 

2. Konturowanie

Nie tylko rozświetlacz sprawdza się na powiekach. Gigi sięga także po cienie w dwóch różnych odcieniach i z ich pomocą konturuje oko. Jaśniejszym, złocistym kolorem podkreśla powieki, podczas gdy ciemniejszy nakłada tuż powyżej. I zapewnia, że dzięki temu oczy wydają się większe.

 

Gigi Hadid zaprojektowała buty, w których będziecie chciały przechodzić lato

 

3. Efekt sztucznych rzęs

Odrobina eyelinera lub ciemnego cienia nałożona na zewnętrznej części linii rzęs, jeszcze nikomu nie zaszkodziła. To sprytny sposób, by uzyskać efekt sztucznych rzęs jednocześnie pozostając naturalną. Dacie się przekonać?

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo