Ten japoński balsam ma podobno niesamowite właściwości odmładzające skórę
fot. Getty Images

Ten japoński balsam ma podobno niesamowite właściwości odmładzające skórę

Jest również dostępny w Polsce
21.11.2017

 Hada Labo Gokujun Hyaluronic Lotion Moist hitem internetu

Co jakiś czas dochodzą nas słuchy o magicznych kosmetykach, które odmieniają życie tysięcy kobiet na całym świecie. Niektóre z nich podobno naprawdę działają. Jeśli zatem jest prawdą to, co piszą na forach internetowych i w komentarzach m.in. na Amazon, to japoński balsam do ciała Hada Labo Gokujun Hyaluronic Lotion Moist jest tym na co każda z nas czekała.

 

Kosmetyczny niezbędnik redakcji na teraz

 

Według opinii, które znajdziecie w sieci dowiadujemy się, że skóra już po chwili wydaje się (nawet o 10 lat) młodsza i bardziej odżywiona. Na samym Amazon produkt otrzymał aż 600 komentarzy opatrzonych najwyższą notą 5 gwiazdek. 

 

 

Na etykiecie kosmetyku nie znajdziecie europejsko brzmiących wyrazów, dlatego należy zaufać sieci. Według HarpersBazaar.com w formule balsamu znajdują się az trzy rodzaje kwasu hialuronowego, które odżywiają i zatrzymują wodę w skórze sprawiając, że wygląda młodziej.

A do tego balsam do ciała Hada Labo dostępny jest w sprzedaży internetowej w Polsce. W końcu moda na azjatyckie kosmetyki trwa, więc dystrybutorów tych wspaniałych kosmetyków nie brakuje. Koszt tego produktu to ok. 50 złotych. Czy któraś z naszych czytelniczek już stosowała go na swojej skórze?

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie