4 trendy, które makijażyści chcą pożegnać w 2018 roku
fot. Imax Tree / FREE

Uroda

4 trendy, które makijażyści chcą pożegnać w 2018 roku

Jakie trendy urodowe wypadają z obiegu w przyszłym roku?
05.12.2017

Trendy urodowe na rok 2018

Makijażyści już przewidują jak będziemy się malować w zimą 2018/2019. My jednak skupimy się na tym, jakie trendy według specjalistów wypadną z obiegu na początku przyszłego roku. Co nie będzie już modne?

1. Krzaczaste brwi będą wciąż modne, ale tylko te w naturalnym stylu. Zamalowane, wycieniowane i sztucznie wykonturowane łuki, wyglądające niezwykle sztucznie nie będą już na czasie. Cienkie brwi z lat 90. całe szczęście nie powracają, ale te przerysowane i grube wersje też nie będą już najgorętszym rozwiązaniem.

 

 

2. Sztuczne usta. Tak, rok 2018 przewidywany jest jako czas całkowitego powrotu do naturalności. Lub naturalności podkreślonej w delikatny sposób. Koniec z obrysowywaniem i optycznym powiększaniem warg. 

 

 

3. Konturowanie twarzy. Tak, sztuka malarska wraca na płótna. Twarz już nie jest odpowiednimi kanwami. W tym przypadku górę bierze tak samo naturalny wygląd. Makijaż, tapeta w stylu Kim Kardashian, na którym nie widać ani jednego poru jest passé.

 

 

4. Do lamusa odchodzą również rozświetlaczeTwarz ma wyglądać świeżo, lekko i naturalnie. Podkreślanie kości policzkowych metalicznymi proszkami nadającymi wręcz metaliczną poświatę nie będą w roku 2018 już modne.

 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo