Przedstawiamy najgorętsze makijażowe trendy 2018 roku
Helmut Lang, wiosna-lato 2018 / fot. ImaxTree / agencja Free

Uroda

Przedstawiamy najgorętsze makijażowe trendy 2018 roku

Jaki jest Wasz ulubiony?
25.12.2017

Mamy nadzieję, że brokat jeszcze Wam się nie znudził, bo w nadchodzącym roku będzie go jeszcze więcej niż teraz. Połyskujący make-up na sylwestra tym bardziej jest więc uzasadniony. Co jeszcze w makijażu będzie modne w 2018 roku? Przedstawiamy najsilniejsze trendy.

 

5 fryzur, o których trzeba zapomnieć wraz z nadejściem nowego roku

 

Czarna kreska na oku

W 2018 roku powraca w wielkim stylu. O wiele nowocześniejsza niż zwykle. Zapomnijcie więc o tradycyjnej jaskółce, tym razem kreska ma być mniej sexy, a bardziej graficzna. W takim wydaniu lansował ją m.in. Marc Jacobs. Może być też lekko zaokrąglona na końcu, jak na pokazie Toma Forda. Nie oszczędzamy na eyelinerze. Linia na górnej powiece niech więc będzie gruba. Obrysować możemy zresztą także dolne powieki.

Holly Fulton, wiosna-lato 2018 / fot. ImaxTree / agencja Free

Tom Ford, wiosna-lato 2018 / fot. ImaxTree / agencja Free

 

Najpopularniejsze trendy beauty, które zawładnęły internetem w 2017 roku

 

Tradycyjna szminka

Choć w ostatnich miesiącach furorę robiły szminki w płynie, teraz ma się to zmienić. Sięgamy po tradycyjne sztyfty. W końcu lansuje je sama Kylie Jenner!

 

Cekiny, kryształki, diamenty...

Tak, dobrze przeczytałyście! Elementy dotychczas zarezerwowane dla biżuterii w nowym roku wkraczają do świata makijażu. Przyklejamy je za pomocą specjalnego kleju, najczęściej w okolicy oczu.

Nicole, wiosna-lato 2018 / fot. ImaxTree / agencja Free

 

Złoto

W 2017 roku jeszcze ustępowało srebru, teraz wychodzi na pierwszy plan. Złote są nie tylko powieki, ale i... usta. Złote rozświetlacze będą absolutnym must-have! Rihanna już je pokochała.

Alternatywą są inne metaliczne odcienie oraz kosmetyki zapewniające holograficzny efekt. Szeroki wybór ma Dior.

 

 

Ultragęste rzęsy

Maskary nie wystarczy już nałożyć raz. Lepiej dwa, a nawet trzy. W nowym roku rzęsy im gęstsze, tym lepsze. Sklejają się? Nie szkodzi. Teraz o to właśnie chodzi.

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo