Poznajcie najnowszy tatuażowy trend
źródło:Instagram.com/nisi

Uroda

Poznajcie najnowszy tatuażowy trend

To właśnie on będzie królował w 2018 roku
28.12.2017

Jeśli cenicie sobie prostotę, a do tego fascynujecie się sztuką, ten trend na pewno Wam się spodoba. W 2018 roku wciąż modne będą minimalistyczne tatuaże, tyle że zrobione w określony sposób. Mają bowiem wyglądać jak „narysowane” cienkopisem i to tylko za pomocą jednej linii. Stąd ich angielska nazwa one-line tatooos. Designerskie grafiki na ciele? Czemu nie?

 

Jaki tatuaż powinnaś zrobić, by pasował do Twojego znaku zodiaku?

 

One-line tatooos – modne tatuaże na 2018 rok

Ich wykonanie nie jest jednak wcale takie proste. By uzyskać efekt ciągłej linii potrzeba kilku rodzajów cieniutkich igieł oraz niemałej wprawy. Za to efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania. Najmodniejsze wzory to delikatne, romantyczne napisy (nierzadko motywujące hasła albo ważne dla nas słowa) albo wizerunki zwierząt w graficznym wydaniu.

 

Najpopularniejsze są chyba te autorstwa mieszkającego w Berlinie tatuażysty irańskiego pochodzenia – Mo Ganjiego, który podkreśla, że od zawsze w życiu najbardziej cenił sobie najprostsze rzeczy (wybór życiowej drogi wydawał się więc zupełnie naturalny). Nam w oko wpadły jednak abstrakcyjne prace mieszkającej obecnie w Kopenhadze artystki Christiane Spangsberg, które doskonale nadają się na wzór. Zresztą, oceńcie same.

 

Wybrałyśmy najbardziej magiczne tatuaże dla miłośników podróżowania

 

 

2013

Post udostępniony przez Christiane Spangsberg (@christianespangsberg) Gru 11, 2017 o 6:12 PST

 

#moganji #singleline

Post udostępniony przez Mo Ganji (@moganji) Gru 1, 2017 o 4:45 PST

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo