Marka LA PRAIRIE prezentuje nowość doskonałą
Fot. materiały prasowe

Uroda

Marka LA PRAIRIE prezentuje nowość doskonałą

Konferencja prasowa odbyła się przy Mysiej 3 w Warszawie
05.01.2018

The Art of Caviar

Sztuka, twórczość i projektowanie oparte są o zasady równowagi, proporcji i jedności. Artyści sięgają po koncept objętości, aby zaszczepić w swojej kreacji harmonijne piękno. Marka La Prairie odwołała się do pojęcia harmonijnej objętości, doskonaląc kawior i zamykając go w luksusowej konsystencji, czego efektem jest Skin Caviar Absolute Filler — nowa perła Kolekcji Kawiorowej, świętującej w tym roku swoje 30-lecie. Wydarzenie to jest uświetnione wystawą The Art of Caviar, zorganizowanej we współpracy z muzeum sztuki współczesnej Art Basel w Szwajcarii.

 

Fot. materiały prasowe

 

Na konferencji w Warszawie zaproszonych gości przywitał Zespół Dywizji Kosmetyków Selektywnych Sarantis Polska S.A: Elżbieta Giżyńska – Dyrektor Działu Selektywnego, Barbara Misiukanis -Brand Manager i Trener marki – Joanna Dral, która wprowadziła gości w tajemniczy i wyrafinowany świat La Prairie i zaprezentowała nowość 2017 — Skin Caviar Absolute Filler. Krem ten został zaprojektowany z myślą o potrzebach skóry z zauważalną utratą objętości i niezbędnych substancji, które zapewniają jej młodzieńczy wygląd. Nowa kreacja La Prairie Skin Caviar Absolute Filler pomaga odzyskać utraconą gęstość i poprawić kontur twarzy.

 

W trakcie konferencji zaproszeni goście mogli również zapoznać się z kolekcją zdjęć prezentowanych z okazji wystawy The Art of Caviar, mającej swoją inaugurację w Szwajcarii. Czterech młodych artystów zostało zaproszonych przez La Prairie do interpretacji Skin Caviar we wszystkich jej aspektach. Każde dzieło artystyczne jest zaprojektowane jako ekscytująca podróż do rozkosznego, wyrafinowanego, tajemniczego świata kawioru, ukazując przy tym sztukę, naukę i piękno. Wystawa sztuki kawiorowej odbyła się 4 lipca w Paryżu, 6 – 8 września w Nowym Yorku, 29 września – 1 października w Hong-Kongu i w Szanghaju 10-12 listopada.

 

Fot. materiały prasowe

 

Kolekcja Kawiorowa La Prairie, świętująca swoje 30-lecie,  łączy w sobie najnowszy dorobek naukowy z czystym luksusem. Ekstrawagancki i niezwykle skuteczny Ekstrakt Kawiorowy to źródło morskiego DNA i  składników nawilżających, które ujędrniają i rozpieszczają skórę….nadając jej jedwabiście gładki, pełen blasku wygląd.

 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo