Jeśli planujecie grzywkę, najlepiej taką, w jakiej pojawiła się Emma Roberts
źródło: Instagram.com/emmaroberts

Jeśli planujecie grzywkę, najlepiej taką, w jakiej pojawiła się Emma Roberts

To nie jedyna gwiazda, która na nią postawiła
13.01.2018

To oficjalne! Rok 2018 będzie należał do grzywek. Potwierdzają to słynni fryzjerzy i... gwiazdy. To właśnie one wyznaczają dominujący trend wśród grzywek. Jaki?

 

Najmodniejsza grzywka 2018 roku

Jego prekursorką jest Emma Watson, która zdjęcie w nowym uczesaniu opublikowała na swoim Instagramie, przy okazji lansując książkę, która ostatnio zrobiła na niej największe wrażenie. Teraz w jej ślady poszła także jej imienniczka, Emma Roberts, nową fryzurą zaskakując podczas gali Critic's Choice Awards. Obie zainspirowały się Audrey Hepburn i postawiły na równiutko przyciętą grzywkę do połowy czoła – to właśnie taka w nadchodzącym sezonie będzie najmodniejsza. Coraz częściej będziemy się bowiem skłaniać do nowoczesnych, zgeometryzowanych fryzur. Właśnie dlatego w duecie z grzywką najlepiej wyglądają fryzury typu blunt cutrównie proste i sięgające ramion. Dokładnie takie, jaką ma właśnie Roberts.

 

He got nominated. I got bangs. #criticschoiceawards

A post shared by Emma Roberts (@emmaroberts) on Jan 11, 2018 at 7:45pm PST

 

Jeśli jednak wolicie bardziej naturalny look, wybierając grzywkę dla siebie, weźcie przykład z Francuzek. W końcu grzywka jest ich znakiem rozpoznawczym.

 

Pomysł na grzywkę w stylu Francuzek

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie