Poznajcie najpopularniejszą maskarę na Pintereście
źródło: Instagram.com/toofaced

Poznajcie najpopularniejszą maskarę na Pintereście

W tym sezonie będzie niezbędna!
15.01.2018

Jeśli regularnie zaglądacie na naszą stronę, z pewnością znacie już najważniejszy urodowy trend według Pinteresta. A skoro tak, doskonale wiecie, że w tym roku nie obejdziemy się bez maskary. Rzęsy mają być bowiem mocno podkreślone – nawet w sposób przerysowany. Jeśli się skleją, nie szkodzi. W tym sezonie to pożądane, o czym przekonaliśmy się obserwując makijaże modelek na najważniejszych światowych pokazach.

 

Jeśli szukacie maskary idealnej, tu także Pinterest przychodzi z pomocą. W najnowszym raporcie wskazuje bowiem tusz, którego zdjęciem użytkownicy platformy dzielili się najczęściej (bo aż 61 000 razy!). A jest to Better Than Sex marki Too Faced. Co ciekawe, jak podaje magazyn Cosmopolitan, jest to nie tylko najbardziej pożądana, ale i najczęściej kupowana maskara na świecie!

 

Maskara Better Than Sex – właściwości

Nie bez przyczyny. Produkt zjednuje sobie fanów doskonałą jakością i wegańską formułą. A do tego doskonale wydłuża i podkręca rzęsy, sprawiając przy okazji, że wydają się gęstsze. Nie kruszy się ani się nie rozmazuje. Ideał? Wszystko na to wskazuje.

 

Maskara – czarne złoto branży kosmetycznej

fot. materiały prasowe

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie