Ten trend w manicure to numer 1 na Pintereście
źródło: Instagram.com/eichimatsunaga

Ten trend w manicure to numer 1 na Pintereście

Jak wyglądają najmodniejsze paznokcie 2018 roku?
19.01.2018

Już dawno żaden trend w manicure nie zrobił na nas aż takiego wrażenia. I jak się okazuje, nie tylko na nas, ale i na użytkownikach Pinteresta, którzy zdjęcia paznokci w tym wydaniu zachowują sobie w ramach inspiracji najczęściej. Mowa o geometrycznym manicure, który w 2018 roku będzie absolutnym hitem! Zwłaszcza, że jest nie tylko oryginalny i intrygujący, ale i bardzo szykowny.

 

6 trendów w manicure na wiosnę-lato 2018 podpatrzonych podczas tygodni mody

 

Geometryczny manicure – dominujący trend 2018 roku

To chyba najbardziej elegancki pomysł na wzory, jaki mieliśmy okazję widzieć. Może dlatego, że bazuje na prostych, bo geometrycznych wzorach – kołach, trójkątach, kwadratach. Które występować mogą we wszystkich kolorach tęczy – zależnie od Waszych upodobań. Nam najbardziej podobają się w wersji stonowanej – biało-czarne, różowo-czerwone, pudrowe lub w odcieniach kamieni szlachetnych. 

 

Wzory mogą być duże – na całą wielkość paznokcia albo bardzo drobne – nakreślone jedynie u nasady. Te ostatnie często pojawiają się na paznokciach wcześniej pomalowanych wyłącznie bezbarwnym lakierem. Ale nie tylko. Moc inspiracji znaleźliśmy dla Was na Instagramie. Z pewnością znajdziecie więc coś dla siebie. Pamiętajcie jednak, że geometryczny manicure najlepiej sprawdzi się w towarzystwie minimalistycznej biżuterii.

 

 

Some of my favorites, take swipe

A post shared by Madeline Poole (@mpnails) on Mar 4, 2017 at 8:51am PST

 

Checkin on u

A post shared by Jessica Washick (@jessicawashick) on Aug 3, 2017 at 1:04pm PDT

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie