Alexander Wang sprawił, że ten relikt z przeszłości właśnie stał się modny
fot. Imax Tree / FREE

Alexander Wang sprawił, że ten relikt z przeszłości właśnie stał się modny

Powód jest dosyć zabawny
12.02.2018

Żabka do włosów z lat 90. powraca

Alexander Wang jest kolejnym projektantem, który sięgnął po inspiracje do lat 80. Podczas swojego pokazu na jesień i zimę 2018/2019 zaprezentował gadżet do włosów, który pamięta pewnie wiele z Was. Wielu z Was też może kojarzyć się z tandetą.

Jednak według specjalistów, którzy podjęli dywagacje na ten temat wynika, że dzisiejsze nastolatki (potencjalne klientki marki), zwyczajnie nie pamiętają tamtych czasów. A klips do włosów w tym stylu, na pewno nie będzie się im kojarzył z niczym złym, zabawnym czy niemodnym. Tak, poczułyśmy się bardzo staro, bo my doskonale pamiętamy wielkie klipsy do włosów, które były modne nawet w latach 90... a może w Polsce i na początku lat dwutysięcznych?

 

Te drobiazgi sprawią, że Twoja stylizacja nabierze smaku

 

Jednak jeśli słynna frotka, zwana scrunchie powróciła na wybiegi i do sklepów znanych marek, to wcale nas nie dziwi, że klips do włosów również znalazł swoją drogę powrotną do najnowszych trendów.

Alexander Wang unowocześnił kultowy gadżet do włosów i zaproponował go w futurystycznym kolorze srebra z dużym logo projektanta. Dla nas bomba! 

 

 

WANG's CLIP #lovewangmind#alexanderwang

A post shared by lisa yamada (@lisatokyo) on

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie