Makijaż jeszcze nigdy nie był tak świetną zabawą
fot. materiały prasowe

Makijaż jeszcze nigdy nie był tak świetną zabawą

Zobaczcie najnowszą kolaborację marki MAC
06.03.2018

MAC i Nicopanda łączą siły

Marka znana jest ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do makijażu. Jej gwiazdorskie kolaboracje przechodzą najśmielsze oczekiwania. Kosmetyki MAC to nie tylko profesjonalne narzędzia, ale i uczta do oka. Ostatnio świat zakochał się w kolekcjach Jeremiego Scotta czy urodowego guru Patricka Starra. Jednak MAC nie osiada na laurach i konkuruje na rynku z samym sobą... ;)

Tym razem brand połączył siły z nowojorskim konceptem Nicopanda – autorstwa Nicoli Formichettiego. Efekt zachwyca – od wyjątkowej palety kolorystycznej, przez nowości w postaci brokatowych markerów do twarzy, na niesamowitych opakowaniach kończąc. Nawet nazwy zasługują na uwagę – Stay Cute, Preppy Panda, Primapanda, Glitter Parade i Panda Riot to tylko niektóre z nich.

Nicopanda to młodość – nowa generacja. W mojej marce zawsze próbuję nowych rzeczy, nowych idei i rozwiązań. Dlatego chciałem wprowadzić ten klimat do mojej kolekcji dla MAC”, komentuje projektant i stylista Nicola Formichetti.

Globalna premiera kolekcji zaplanowana jest na 5 kwietnia (online) i 11 kwietnia 2018 w sklepach stacjonarnych. Cenowo kolekcja plasuje się 18 – 50 dolarami. 

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie