Chanel stawia na fryzury, które każda z Was zrobi w 10 sekund
fot. Imax Tree / FREE

Chanel stawia na fryzury, które każda z Was zrobi w 10 sekund

Co w tym sezonie proponuje Karl Lagerfeld?
08.03.2018

Pokaz Chanel jesień-zima 2018/2019

Karl Lagerfeld, jak zwykle zaszalał i na swój ostatni pokaz, zaprosił publiczność do lasu – dosłownie. Chanel w swoim jesiennym pokazie postawił na wyjątkowo jesienną aurę... suche liście zajmowały całą podłogę. W paryskim Grand Palais stanęła niesamowita scenografia, która jednak nie przyćmiła samego pokazu tego francuskiego domu mody.

Projektant, podobnie jak jego koledzy po fachu postawił na wciąż gorące lata 80. Od klasycznych, tweedowych looków Chanel z tamtej dekady, na wybiegu można było oglądać stylizacje żywcem ściągnięte z Madonny. Koronkowa miniówka i satynowe rękawiczki w wersji maxi na Kai Gerber wyglądały zjawiskowo. Jednak wiele osób zwróciło uwagę przede wszystkim na fryzury. Modelki miały włosy upięte w taki sam sposób, co pewnie wiele z Was podczas pobytu na siłowni. Koki, których wykonanie zajmuje dosłownie dziesięć sekund doskonale zgrywały się z całością. 

Stylista fryzur – Sam McKnight, który odpowiadał za włosy na pokazie Chanel, sam o nich powiedział, „Wyglądają tak, jakby modelki zrobiły je sobie same, na chwilę przed wyjściem na wybieg”.

To tylko utwierdza nas w przekonaniu, że wygoda jest w dzisiejszych czasach najważniejsza. W końcu jeśli Karl Lagerfeld potwierdza ten trend, to my się nie będziemy kłócić. A nasz następny kok nie będzie już zwykłym upięciem, a kokiem w stylu CHANEL.


fot. Imax Tree / FREE

fot. Imax Tree / FREE


fot. Imax Tree / FREE

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie