Bella Hadid właśnie pokazała najmodniejszą fryzurę sezonu festiwalowego
fot. Imax Tree / FREE

Bella Hadid właśnie pokazała najmodniejszą fryzurę sezonu festiwalowego

A do tego jaką wygodną!
17.04.2018

Bella Hadid podczas festiwalu Coachella 2018

Jak można się było tego spodziewać, znana it-girl zaznaczyła swoją obecność podczas najsłynniejszego festiwalu muzycznego na świecie. I to nie tylko tym, że podobno całowała się The Weeknd (czyli swoim eks). Gwiazda na kalifornijskiej imprezie pojawiła w looku rodem z lat 90. Internet od razu podłapał ten trend i nazwał jej fryzurę – najmodniejszą sezonu festiwalowego.

Bella Hadid na koncertach a także podczas jednej z imprez towarzyszących Coachella 2018, miała na sobie szorty (obowiązkowo z wysokim stanem), białe dodatki i gładko zaczesane włosy, wykończone końskim ogonem. Frotka dopasowana kolorem do stylizacji była w tym przypadku oczywistością. Chwilę później wyszukiwań samej gumki do włosów na Pintereście było o 205 proc. więcej niż zaledwie dzień wcześniej. Nie ma to jak siła Instagrama. 

Jedno jest pewne, festiwalowa fryzura Belli Hadid jest bardzo modna. A do tego wpisuje się w najnowsze tendencje czymś więcej – kucyk w tym stylu będzie bardzo wygodnym rozwiązaniem na upalne dni. A w końcu dzisiejsza moda stawia przede wszystkim na komfort i użyteczność.

 

 

A post shared by (@bellahadid) on

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie