Na tę kolekcję do makijażu warto było czekać
fot. Getty Images

Na tę kolekcję do makijażu warto było czekać

Lancôme łączy siły z znanym duetem
16.05.2018

Lancôme x Proenza Schouler

Francuska marka Lancôme właśnie ogłosiła, że najnowszą gwiazdorską kolaborację planują z amerykańskim duetem Proenza Schouler. Nie będzie to pierwsza kolekcja kosmetyków do makijażu Jacka McCollougha i Lazaro Hernandeza. Wcześniej, w 2014 roku stworzyli fantastyczną linię z marką MAC. Podobnie jak Lancôme, który w swoim pokaźnym portfolio ma wyjątkowe projekty z Alberem Elbazem, Anthonym Vaccarello, Sonią Rykiel, Yiqing Yin, Alexandrem Vauthierem, Jacquemusem czy Olympią Le-Tan.

 

 

#proenzaschouler x #lancome coming soon

A post shared by Proenza Schouler (@proenzaschouler) on

 

„Lancôme stanowi o luksusie w świecie beauty. Jest to dla nas jak spełnienie marzeń, by pracować z tak ikoniczną marką, z tak wspaniałą historią”, komentuje duet.

Limitowana kolekcja Lancôme x Proenza Schouler pojawi się na rynku 29. sierpnia. Już teraz marki zapowiadają, że będzie odważna, nowoczesna i po prostu piękna! Już teraz w internecie pojawiają się pierwsze zdjęcia wizerunkowe, które są... świetne. Mocne, charakterne i stylowe. Kosmetyczne dzieła sztuki.

„Moda duetu Proenza Schouler jest manifestem silnej, swobodnej kobiecości”, mówi Françoise Lehmann, dyrektor generalny Lancôme International.

 


źródło: Lancôme x Proenza Schouler

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie