Jeśli jesteście fankami ekokosmetyków, stracicie głowę dla produktów tej marki
źródło: Instagram.com/hagicosmetics

Jeśli jesteście fankami ekokosmetyków, stracicie głowę dla produktów tej marki

Poznajcie Hagi
10.06.2018

Naturalne mydła w kostce ze skrzypem, olejem ze słodkich migdałów, czerwoną glinką albo ogórecznikiem, puder do kąpieli z bławatkiem, naturalny balsam z organiczną wodą pomarańczową i olejem z passiflory czy letnie nowości – olejek do ciała z olejem chia i drobinkami złota albo scrub Wakacje na Bali – już same nazwy zwalają z nóg! A wszystkie te cuda (i wiele, wiele innych) znajdziecie w ofercie polskiej marki kosmetycznej Hagi, która powstała z miłości do natury.

Hagl – polska marka naturalnych kosmetyków

Pomysł narodził się w głowie Hanny Kurcińskiej, właścicielki firmy chemicznej, która zachwycona pięknem przyrody otaczającej jej niedawno kupiony domek na wsi, postanowiła podjąć się całkiem nowego wyzwania. A konkretnie – spełnić swoje marzenie sprzed lat i zająć się produkcją w pełni naturalnych (certyfikowanych) kosmetyków. W drodze do celu pomogły kolejne studia, a pierwsze receptury wzbudziły zachwyt rodziny i koleżanek. Przyszedł więc czas, by podzielić się nimi także z innymi.

3 ekologiczne marki kosmetyczne, które warto znać

Dziś markę Hagi tworzą Hanna z córkami Agatą i Gabrielą, wspierane przez sztab ekspertów – kosmetologów, chemików, specjalistów do spraw jakości i bezpieczeństwa produktów. Możemy więc być pewne, że kosmetyki marki są w pełni bezpieczne i potrafią zdziałać cuda. W dodatku nadają się do każdego typu skóry i... przepięknie pachną i wyglądają. A do tego wytwarzane są w Polsce zgodnie z zasadami tradycyjnego rzemiosła. Czego chcieć więcej?

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie