Kilka prostych zasad zdrowego życia, których przestrzega Jennifer Lopez
fot. Getty Images

Kilka prostych zasad zdrowego życia, których przestrzega Jennifer Lopez

Czego unika, a co pije w dużych ilościach?
01.08.2018

Jennifer Lopez i jej sposób na dobrą kondycję

Gwiazda skończyła właśnie 49 lat i trzeba przyznać, że wygląda lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Jennifer Lopez jest królową życia – piękna, szczęśliwie zakochana, zdolna i posiadła tajemnicę wiecznej młodości. A może to tylko sposób w jaki się odżywia i dba o kondycję? Poznajcie zatem jej sposób na doskonałe samopoczucie i nienaganny wygląd.

Podstawą zdrowego życia jest woda. Dostarczana organizmowi w odpowiedniej ilości może czynić cuda „Picie dużej ilości wody, w szczególności przed treningiem, pomaga dać z siebie więcej niż zazwyczaj”, powiedziała w rozmowie z amerykańskim magazynem Hello.

Jennifer Lopez, by utrzymać piękny wygląd zrezygnowała całkowicie z alkoholu i kofeiny. Gwiazda uwielbia kawę dlatego pije ją codziennie w wersji bezkofeinowej. 

 

5 porannych trików na płaski brzuch przez cały dzień

 

Zbilansowana dieta to hasło klucz. Gwiazda nie ogranicza się w jedzeniu do żadnej z kategorii. Je wiele, ale najwyższej jakości. Unika całkowicie produktów przetworzonych, stawia jedynie na organiczne. Na lunch wybiera sałatkę lub rybę z warzywami. J.Lo pije dużo płynów w czasie posiłków. W diecie Jennifer Lopez jest dużo ryżu i kasz, na których się wychowała. Uwielbia również kurczaka w stylu puertorykańskim.

Podjadanie między posiłkami nie zawsze jest dobrym pomysłem, jednak J.Lo ma na to doskonały sposób. Artystka ma zawsze przy sobie pokrojone owoce i/lub warzywa. Jeśli ma chęć na przekąszenie czegoś, stawia na zdrowe drobiazgi.

Oprócz zdrowej diety Jennifer Lopez dużo ćwiczy. Treningi to ważny element jej codzienności, „Ćwiczenia to mój priorytet. Wysiłek fizyczny sprawia, że jestem szczęśliwa a do tego daje mi pewność, że będę sprawna, by długo opiekować się moimi bliskimi”, wyznała w jednej z rozmów.

 

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie