12 słynnych domów mody zinterpretowało paryski styl. Zobaczcie efekty!
fot. materiały prasowe

12 słynnych domów mody zinterpretowało paryski styl. Zobaczcie efekty!

Swoje pomysły zaprezentowali podczas wyjątkowego pokazu w ramach Paris Fashion Week
04.10.2018

To wydarzenie na długo zapamiętają nie tylko miłośnicy mody, ale i... makijażu. 30 września, podczas zakończonego właśnie paryskiego tygodnia mody, wyjątkowy pokaz, będący połączeniem świata fashion i beauty obejrzało aż 200 000 widzów! Było to możliwe między innymi dzięki transmisji na żywo w aż 30 krajach – prosto z serca francuskiej stolicy. Organizatorem wydarzenia był oficjalny partner Paris Fashion Week – L'Oréal Paris.

fot. materiały prasowe

Le Défilé L’Oréal Paris – wyjątkowy pokaz mody i makijażu w ramach Paris Fashion Week

Dwa razy do roku oczy wszystkich fashionistów zwrócone są w kierunku Paris Fashion Week. W tym roku czekała ich niemała niespodzianka w postaci pokazu Le Défilé, którego gościem mógł zostać każdy. A nawet usiąść w pierwszym rzędzie! Show odbyło się bowiem na specjalnym 60-metrowym wybiegu, zbudowanym na tę okazję wzdłuż Sekwany! 

fot. materiały prasowe

Podczas pokazu można było obejrzeć kreacje dwunastu domów mody i projektantów. Wszyscy mieli za zadanie na swój własny sposób zinterpretować styl Le Parissienne – czyli po prostu charakterystyczny paryski look. Swoje pomysły zaprezentowały zarówno wschodzące talenty, jak i najsłynniejsze marki. Podczas wydarzenia można było zobaczyć między innymi kreacje takich domów mody, jak Elie Saab, Isabel Marant, Balmain, Jacquemus, Poiret czy Atlein.

Za wizerunek modelek odpowiadali międzynarodowi eksperci L'Oréal Paris: Val Garland, globalna makeup artist i Stéphane Lancien, globalny stylista fryzur. Wspólnie zaprezentowali 70 makijaży, które będą najmodniejsze w nadchodzącym sezonie. W trakcie przygotowań wykorzystano aż 9 545 produktów kosmetyków!

 

Zdjęcia z pokazu w stu procentach potwierdzają, że mariaż make-upu i wielkiej mody w paryskim stylu okazał się bardzo udany. I niezwykle inspirujący. Przekonajcie się, zaglądając do naszej galerii.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie