Pierwszy w Polsce butik Chanel już otwarty!
fot. materiały prasowe Chanel

Pierwszy w Polsce butik Chanel już otwarty!

Co w nim znajdziecie?
26.10.2018

Fani marki mają powód do radości. W warszawskiej Galerii Mokotów otwarto właśnie pierwszy w Polsce butik Chanel Beauty! A to jeszcze nie koniec dobrych wiadomości. Kolejna? Znajdziecie w nim rzeczy, których próżno szukać w popularnych drogeriach. 

Pierwszy w Polsce butik Chanel Beauty już otwarty! 

W eleganckim wnętrzu znajdującego się na parterze Galerii lokalu, utrzymanego w ulubionych kolorach samej Coco (czerń, biel, czerwień), czekają na Was wszystkie zapachy marki.  Wśród nich między innymi: ikoniczne już Chanel nr 5 (w tym także w nowym, czerwonym flakonie zaprojektowanym z myślą o tegorocznych świętach Bożego Narodzenia), ostatnia nowość – linia Les Eaux de Chanel skomponowana przez Oliviera Polge’a, perfumiarza marki, pod wpływem inspiracji kurortami, w jakich projektantka bywała regularnie. A także Les Exclusifs de Chanel – kolekcja szesnastu zapachów (wszystkie w identycznych flakonach), które dostępne są wyłącznie we flagowych butikach luksusowej marki. 

fot. materiały prasowe Chanel

Oprócz nich w butiku znajdziecie pielęgnacyjne kosmetyki Chanel (polecamy krem Hydra Beauty, który nie tylko doskonale nawilża, ale i nadaje skórze blasku), a także produkty do makijażu. W ich wyborze pomogą wam obecne na miejscu konsultantki marki, które nie tylko doskonale doradzą, ale i zrobią wam makijaż!

Nie tylko kosmetyki

Nowo otwarty butik Chanel Beauty to jednak nie tylko kosmetyki. Kupicie w nim także najnowsze modele okularów przeciwsłonecznych marki. Nierzadko zdobione perłami, tweedem i plecionymi łańcuszkami, czyli elementami, będącymi znakiem rozpoznawczym francuskiego domu mody. Manifique!

Odwiedź miejsca w Paryżu, w których bywała Coco Chanel.

fot. materiały prasowe Chanel

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie