Interesujesz się makijażem? Nie możesz przegapić tego wydarzenia
Paul e Joe, jesień-zima 2018/19 / fot. ImaxTree / agencja Free

Interesujesz się makijażem? Nie możesz przegapić tego wydarzenia

Podczas Oh!Beauty Warsaw będzie można spotkać najsłynniejsze makijażystki w branży.
22.11.2018

To będzie prawdziwe święto makijażu! Już 1-2 grudnia 2018 w EXPO XXI Warszawa po raz pierwszy Polsce odbędzie się Oh!Beauty Warsaw. To wyjątkowe wydarzenie kosmetyczne, podczas którego słowo „makijaż” będzie odmieniane chyba przez wszystkie przypadki. Jakie atrakcje czekają na was w następny weekend? Czytajcie dalej!

Wy też możecie mieć ulubioną maskarę Emily Ratajkowski.

Oh!Beauty Warsaw, czyli wielkie święto makijażu – Co będzie się działo?

Na specjalnie zaaranżowanej scenie głównej wszystkie pasjonatki make-up’u będą miały okazję wziąć udział w pokazach prowadzonych przez największe gwiazdy makijażu. W ramach Make Up Show zobaczymy więc: Magdę Pieczonkę, Kingę Szewczyk (Kolorowe Kredki), Martę Iwańskę (Doktor Make-Up) oraz Patrycję Dobrzeniecką.

Organizatorzy przygotowali także specjalną Strefę Zakupów, w której specjaliści z branży beauty pomogą w wyborze produktów do codziennej pielęgnacji oraz makijażu. W świątecznej atmosferze będzie można wybrać prezenty dla najbliższych, zapoznać się z nowościami na rynku, a także poszukać makijażowych inspiracji. 

fot. materiały prasowe

Na zwiedzających będzie czekała również Strefa Rzęs, przygotowana we współpracy z magazynem „Rzęsy” oraz Studiem Oh La Lash. Odbędzie się tam szkolenie z zakresu stylizacji rzęs, będzie można też zasięgnąć rad profesjonalistów.

Jak sprawić, by sztuczne piegi wyglądały naturalnie?

Oh! Beauty Warsaw to to również wymarzona atrakcja dla wszystkich dziewczyn i kobiet, które prowadzą bloga, kanał na YouTube albo... Instagram. Słowem – influencerek. W dedykowanej im  strefie planowane są bezpłatne warsztaty oraz wykłady. Pojawi się także przestrzeń zaaranżowana specjalnie z myślą o zdjęciach. W  programie m.in. warsztaty z guru Instagramu Joanną Banaszewską oraz wykład na temat możliwości współpracy, przeprowadzony przez eksperta z platformy Reachablogger.

To jeszcze nie wszystko! Nieograniczone możliwości podczas Oh!Beauty Warsaw! zapewnia bilet VIP, który jest przepustką na wszystkie atrakcje wydarzenia przez cały czas jego trwania, w tym do strefy influencerów. To także gwarancja miejsca siedzącego pod sceną główną,  voucher do Strefy Chillout, cerytifkat udziału w pokazach, dostęp do ofert specjalnych i VIP w aplikacji targowej oraz gift bag pełen makijażowych niespodzianek o wartości 600zł! Czy można chcieć więcej?

A jeśli zapragniecie zrobić sobie przerwę od zakupowego szaleństwa czekać będzie na was Strefa Chillout, którą organizator stworzy wraz z Radio Kolor 103 FM. Będzie można odprężyć się przy dobrej muzyce i... kubku gorącej czekolady.

Podczas wydarzenia odbędą się także liczne konkursy. Do wygrania: zestawy kosmetyków sponsorowanych przez markę Ringana czy… samochód na weekend!

Wszystkie informacje o wydarzeniu znajdziecie na: www.ohbeautywarsaw.pl

To będzie piękny weekend! Widzimy się?

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie