5 fryzur, które tej zimy będziecie widzieć wszędzie

5 fryzur, które tej zimy będziecie widzieć wszędzie

Już straciły dla nich głowę gwiazdy.
12.12.2018

Przed świętami salony fryzjerskie przechodzą prawdziwe oblężenie. Jeśli właśnie próbujecie umówić się na wizytę, na pewno doskonale wiecie, co mamy na myśli. A może należycie do szczęśliwców, którym się to udało i teraz już tylko odliczacie dni? Jeśli tak, dobrze trafiłyście. Przygotowałyśmy bowiem dla was przewodnik po najmodniejszych cięciach sezonu. Na jaką fryzurę postawić, by tej zimy wyglądać modnie? Inspiracją niech będą gwiazdy.

Jak na 3 różne sposoby nosić najmodniejszy dodatek sezonu.

Modne fryzury na zimę 2018

1. Nonszalancki jeż

Dokładnie taki, z jakiego słynie top modelka Adwoa Aboah. To właśnie ona nie tylko oswoiła nas z odważną fryzurą, ale i sprawiła, że jest ona jedną z najbardziej pożądanych. 

fot. Getty Images

2. Fale w stylu retro

Włosy uniesione lekko u nasady i ułożone w miękkie, pozornie naturalne fale sprawdzą się we wszystkich tych sytuacjach, kiedy chcesz wyglądać elegancko – na przykład podczas świątecznych przyjęć. Inspiracją niech będzie Taylor Hill albo Chloë Grace Moretz.

fot. Getty Images

3. Bob z pazurem

W tym sezonie stawiamy na boba w wersji long. Pamiętając o tym, by włosy były skrócone za pomocą ostrych, nieregularnych cięć. Najlepszy przykład? Fryzura Jenny Dewan.

fot. Getty Images

4. Bob z przedziałkiem na środku głowy

Alternatywa? Grzeczniejsza wersja boba – z przedziałkiem na środku głowy. Dokładnie taka, z jakiej słynie Emma Roberts. Niech żyje symetria!

fot. Getty Images

5. Retrogrzywka

Gęsta, o nieregularnej krawędzi, do lekko natapirowanych włosów, czyli dokładnie taka, jaką pamiętamy z lat 60. Przypomniała o niej choćby Bella Hadid. 

W sercu Warszawy powstało miejsce inspirowane słynnym fryzjerem gwiazd.

fot. Getty Images

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie