Jak błyskawicznie odmłodzić cerę jeszcze przed karnawałem?
Anteprima, jesień-zima 2018/19 / fot. ImaxTree / agencja Free

Jak błyskawicznie odmłodzić cerę jeszcze przed karnawałem?

Masz jeszcze chwilę!
28.12.2018

W planach sylwestrowe szaleństwo, a twoja cera wygląda na zmęczoną? Trzeba zadziałać szybko i skutecznie. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że permanentnie zmęczony wygląd twarzy to wynik niedotlenienia skóry. Na skutek którego dobroczynne substancje zawarte w kosmetykach wchłaniają się znacznie wolniej. W takiej sytuacji warto oddać się w ręce specjalistów, bo nawet najlepiej wykonany makijaż, będzie tylko chwilowym zatuszowaniem problemu. My polecamy zabieg z wykorzystaniem innowacyjnego urządzenia Geneo™, który oferują dobre gabinety medycyny estetycznej. Spokojnie, jest całkowicie bezbolesny, a efekty – rewelacyjne!

Najważniejsze urodowe tendencje 2019 roku.

„Efekt bankietowy” w 3 krokach dzięki urządzeniu Geneo™

Działanie urządzenia Geneo™ opiera się na przełomowej technologii opracowanej przez firmę Pollogen. Która, wykorzystując naturalne mechanizmy organizmu, pielęgnuje na trzy sposoby: złuszcza zewnętrzną warstwę skóry, odżywia i rewitalizuje skórę i naturalnie dotlenia ją od wewnątrz.

Inspiracją do stworzenia Geneo™ były gorące źródła, znane właśnie z właściwości dotleniających. By uzyskać ten sam efekt, Geneo™ wywołuje w organizmie reakcję zwaną „efektem Bohra”, w wyniku której tlen wysyłany jest do obszaru poddawanego zabiegowi.

Na czym dokładnie polega „efekt Bohra”? Wytłumaczymy to po kolei. Po zaaplikowaniu na skórę opatentowanej przez Pollogen kapsułki Capsugen i żelu bogatego w składniki odżywcze, skóra ulega oczyszczeniu. A jej zewnętrzna warstwa się złuszcza. Połączenie kapsułki i żelu powoduje powstanie mnóstwa bogatych w dwutlenek węgla bąbelków, które następnie delikatnie pękają na powierzchni skóry. Właśnie wtedy środowisko bogate w dwutlenek węgla powoduje fizjologiczną reakcję organizmu, polegającą na wysyłaniu krwi bogatej w tlen do obszaru zabiegowego skóry, zwiększeniu przepływu krwi w naczyniach włoskowatych oraz zwiększeniu metabolizmu komórek skóry. To właśnie „efekt Bohra”.

fot. materiały prasowe

Podsumowując, metoda „3 w 1” polega na złuszczeniu, odżywieniu i dotlenieniu skóry. Zabieg daje doskonałe efekty i jest odpowiedni dla każdego typu i karnacji skóry oraz wszystkich obszarów twarzy. Co szczególnie istotne w pracowitym okresie przedświątecznym, trwa wyjątkowo krótko i natychmiast po zabiegu możesz wrócić do swoich codziennych czynności.

W zależności od pożądanych efektów, dostępne są dwie opcje zabiegu:

Pierwszy z nich to NeoRevive®, który ma za zadanie odmłodzić skórę – zredukować zmarszczki, ujędrnić skórę i poprawić jej gęstość i zmniejszyć pory, sprawiając, że skóra staje się bardziej promienna. Zabieg NeoRevive® opiera się na takich składnikach, jak: ryboza, olej z pestek granatowca właściwego, olej z owoców dzikiej róży, palmitoil Tripeptyd-5 (i) gliceryna, octan tokoferylu, palmitynian askorbylu, kwas hialuronowy, retinol.

Drugi zabieg – NeoBright® – ma na celu rozjaśnienie, odżywienie, naturalne dotlenienie i nawilżenie skóry, a także wyrównanie jej kolorytu. Aktywne składniki wykorzystywane przy zabiegu NeoBright® to: skorbianianofosforan magnezu, kwas kojowy, kwas azelainowy, retinol, olej z owoców dzikiej róży i kwas hialuronowy.

Polecamy!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie