Chanel wypuszcza na rynek nowy zapach
fot. materiały prasowe Chanel

Chanel wypuszcza na rynek nowy zapach

Dziś miałyśmy okazję go powąchać.
11.01.2019

Słodki, a jednocześnie ożywczy i energetyczny. W dodatku przywołuje na myśl najlepsze wakacje (co bardzo nam odpowiada, kiedy na zewnątrz mrozy). Taki właśnie jest zapach, jaki na rynek wprowadza francuski dom mody Chanel. Dziś miałyśmy okazję uczestniczyć w jego polskiej premierze – w butiku Chanel Beauty w warszawskiej Galerii Mokotów. 

W Chanel rewolucja!

Chance Eau Tendre – Nowy zapach Chanel 

Trudno o lepszy moment na debiut niż początek nowego roku. Zwłaszcza, że hasło, jakie towarzyszy premierze zapachu to: Take a new Chance!  (z ang. „sięgnij po nową szansę”). Świeża kompozycja to bowiem najnowsza odsłona znanych już dobrze perfum Chanel Chance. Jak pachnie Chance Eau Tendre? W nutach znajdziecie tak lubiane przez markę jaśmin i różę, a także białe piżmo oraz grejpfruta. 

Chance Chanel – Krótka historia zapachu

Pierwsza wersja perfum, nazwana po prostu Chance, powstała w 2002 roku jako połączenie jaśminu, różowego pieprzu i cytrusów z nutami drzewnymi oraz paczulą. A jej pojawieniu się towarzyszyła bardzo romantyczna kampania (2003 r.).  

fot. materiały prasowe Chanel

Z czasem klasyk doczekał się kolejnych odsłon – Chance Eau Fraîche (cytrusowo-jaśminowo-drzewny), Chance Eau Tendre (jaśminowo-piżmowo-grejpfrutowy z dodatkiem pigwy) oraz Chance Eau Vive (grejpfrutowo-pomarańczowy-cedrowy z jaśminem i irysem).

Chanel na Netflixie!

fot. materiały prasowe Chanel

Jak pachnie Chance Eau Tendre?

Woda perfumowana (i toaletowa), która właśnie zadebiutowała to zaś najnowsza wariacja na temat Chance Eau Tendre. Bardziej intensywna, a przy tym równie świeża i słodka co swój pierwowzór, powstała we współpracy laboratorium Chanel i słynnego nosa Oliviera Polge'a.

fot. materiały prasowe Chanel

Promuje ją wideo autorstwa Jeana-Paula Goude'a, współpracującego z Chanel od 1990 roku. Przepiękny film nakręcono w konwencji castingu do sztuki baletowej. Nowemu zapachowi nie brak bowiem lekkości i elegancji. Przekonałyśmy się o tym na własnej skórze!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie