Banana bun, czyli koczek, który jest teraz hitem Instagramu
Cividini, jesień-zima 2018/19 / fot. ImaxTree / agencja Free

Banana bun, czyli koczek, który jest teraz hitem Instagramu

Zrobicie go w mgnieniu oka!
25.01.2019

Dobra wiadomość dla wszystkich z was, które słysząc dźwięk budzika, od razu przestawiają go na drzemkę. Teraz najmodniejszą fryzurę sezonu zrobicie zaledwie w kilkanaście sekund. W dodatku idealnie sprawdzi się w bad hair day albo po prostu, kiedy nie macie czasu akurat umyć głowy. Być może właśnie na tym polega fenomen banana bun, czyli fryzury, która jest teraz najpopularniejsza na Instagramie. Jak wygląda? Przychodzimy z pomocą.

Najmodniejsze fryzury 2019 roku. 7 dominujących trendów.

Jak wygląda banana bun, najpopularniejszy koczek na Instagramie?

Banana bun to nic innego lecz nowa wersja zrobionego od niechcenia nonszalanckiego koczka, tyle że w bardziej misternym, francuskim wydaniu. Fryzura jest więc nie tylko łatwa do wykonania, ale i efektowna na tyle, że sprawdza się nie tylko na co dzień (dodając wyrafinowania T-shirtowi i klasycznym jeansom), ale i na większe wyjście. Jak można się domyślić po nazwie, kształtem przypomina nieco banana. Splot przyjmuje bowiem skośny kształt. Zresztą, zobaczcie same.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Banana buns... they're a thing and we love them. Try it out and tag us!

A post shared by Theorie (@yourtheorie) on

fot. Getty Images

Jak zrobić banana bun, koczek w stylu francuskim?

Jak zrobić banana bun? To nie takie trudne. Wystarczy zebrać włosy jak do średniej wysokości kucyka, zamiast jednak od razu związywać je gumką, trzeba zakręcić je kilka razy w lewo, i tak uzyskany efekt utrzymać, wpinając we włosy kilka podtrzymujących całość wsuwek. Teraz pora przejść do zawiązania samego koczka. Robimy to niby od niechcenia, układając włosy w rogalik, i ponownie podtrzymujemy za pomocą dostępnych w każdej drogerii wsuwek. Gumka wcale nie będzie wam potrzebna, całość ma bowiem wyglądać na dość luźno upiętą. Do tego stopnia, że można wyciągnąć z fryzury pojedyncze kosmyki. Zainspirujcie się poniższymi zdjęciami (i wideo!), pamiętając, że dla zwiększenia objętości włosów, można spryskać je najpierw specjalnym sprayem albo lekko natapirować. 

Kris Jenner zmieniła fryzurę i wygląda jak bliźniaczka Kim.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tutorial del banana bun Para que prueben para el finde #hairtutorial #bananabun #hairstyles #bun #messybun

A post shared by Blume (@blume.py) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Meet the Banana Bun — It's the Parisian Hair Trend You'll Be Living in Next Season While the ponytail is a natural go-to to tame messy hair, the Parisian's are teaching us a lesson on the newest lazy-girl hair trend. Introducing . . . the banana bun! The banana bun is essentially a messy chignon, but with a twist. While there's no distinct right or wrong when it comes to the banana bun (yep — you can wear it to the side or twist it a few times), we're loving the modern take on a messy French twist and its limitless options. Again the Parisian women bless us with yet another chic solution for unruly strands. And the perfect excuse to live in a messy bun, of course! Merci beaucoup, Pari! . . . . . #bananabun #bun #hairstyle #paris #french #messybun #love #fashion #beauty #inspo #followforfollow #follow4follow #girl

A post shared by Gloss Cartel (@glosscartel) on

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie