To właśnie ta fryzura królowała podczas gali rozdania Oscarów
fot. Getty Images

To właśnie ta fryzura królowała podczas gali rozdania Oscarów

Sprawdzi się nie tylko na większe wyjście, ale i na co dzień.
25.02.2019

Panie i Panowie, jeśli chodzi o najmodniejszą fryzurę czerwonego dywanu Oskar trafia do... krótkiego boba! To właśnie na tę fryzurę podczas 91. gali rozdania najważniejszych nagród branży filmowej postawiły aż trzy gwiazdy: Irina Shayk, Charlize Theron i Emilia Clarke. A to oznacza, że w nadchodzącym sezonie będzie ona najmodniejsza.

Fryzura Harper Beckham z London Fashion Week poruszyła internautów.

Krótki bob najmodniejszą fryzurą Oscarów 2019

Jeśli chcecie iść w ich ślady, pamiętajcie, że bob ma sięgać linii żuchwy, a przedziałek powinien znajdować się na środku głowy. A jeśli macie włosy blond, lepiej przefarbować je na brąz. Tak jak z myślą o gali zrobiła Charlize Theron. Nowe uczesanie gwiazdy to dzieło jej fryzjerów: Adira Abergela (strzyżenie) i Tracey Cunningham (kolor), którzy swoim dziełem pochwalili się na Instagramie, zbierając tysiące lajków. Oto dowód:

Na boba w brązowym kolorze postawiła także inna zatwardziała (choć farbowana) blondynka – gwiazda Gry o tron Emilia Clarke. Która z kolei oddała się w ręce najpopularniejszej londyńskiej kolorystki Nicoli Clarke (zbieżność nazwisk przypadkowa). 

Do boba Iriny zdążyliśmy się już przyzwyczaić. W końcu nosi go już od dłuższego czasu. Co nie znaczy, że i ona nie wyglądała zachwycająco. Zresztą zobaczcie same. Nas już przekonała, by umówić się na wizytę w salonie fryzjerskim. Sama będąc najlepszą inspiracją. 

Banana bun, czyli koczek, który jest teraz hitem Instagramu.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie