Jak w 10 minut zregenerować paznokcie?
fot. ImaxTree / Agencja Free

Jak w 10 minut zregenerować paznokcie?

Bez wizyty w salonie manicure.
23.04.2019

Jesteś uzależniona od hybrydy i twoje paznokcie wymagają regeneracji? Wiemy, jak im pomóc. I to w trybie ekspresowym. Jak sprawić, by zaledwie w 10 minut były zadbane i lśniące, a także bardziej odporne na zniszczenia? Wystarczą trzy kroki, które zrobisz... nie wychodząc z domu. Potrzebujesz zaledwie trzech produktów. Wszystkie wchodzą w skład zestawu odnowy paznokci marki Dr Dana.

Zestaw odnowy paznokci Dr Dana, czyli piękne paznokcie od zaraz

Zestaw do pielęgnacji paznokci system odnowy Dr Dany / fot. materiały prasowe

Krok 1: Kwas glikolowy

Ta cudowna substancja delikatnie złuszcza paznokcie, pozwalając wydobyć z nich naturalny blask. Znajdziesz go w pierwszym z trzech produktów, wchodzących w skład zestawu Dr Dany. Przed nałożeniem kosmetyku, zadbaj o to, by paznokcie były suche, czyste i niewygładzone. Aby zaaplikować produkt, wystarczy skręcić do kilku razy specjalną różdżkę i rozprowadzić kroplę preparatu równomiernie na całej powierzchni paznokci. I poczekać, aż produkt całkowicie się wchłonie.

Krok 2: Wygładzenie

To zadanie drugiego produktu z systemu odnowy Dr Dany, czyli specjalnego pilnika, złożonego z trzech nakładek. Najpierw, dwa do pięciu razy potrzyj paznokcie pierwszą nakładką, aż pojawi się drobny proszek. Powtórz tę samą czynność z użyciem drugąiej nakładki, a na koniec wypoleruj paznokcie trzecią nakładką, wykonując mocniejsze pociągnięcia od góry do dołu. Radzimy używać pierwszej i drugiej nakładki raz w tygodniu, natomiast trzeciej – maksymalnie raz dziennie.

Krok 3: Nawilżenie

Używamy do tego celu trzech naturalnych olejów: morelowego, kokosowego oraz oleju ze skórki grapefruita, a mieszankę uzupełniamy witaminą. Gotową miksturę zawiera ostatni preparat z zestawu odnowy Dr Dany. Stosujemy go tak, produktu pierwszego: po prostu obracaj pędzelek aż do pojawienia się na nim produktu. Następnie rozprowadź olejek na całym paznokciu oraz na skórze wokół. Pozostaw do wchłonięcia. I... efekt gotowy!

 

Co jeszcze warto wiedzieć? Po zakończeniu zabiegu nie ma potrzeby mycia rąk. Natomiast z pomalowaniem paznokci lakierem poczekaj co najmniej do następnego dnia.

Cały system odnowy paznokci Dr Dany kosztuje 288,83 zł. Opakowanie każdego z produktów wystarcza na około trzy miesiące przy stosowaniu raz w tygodniu.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie