Ta fryzjerska nowość od razu skieruje twoje kroki do salonu!
fot. materiały prasowe

Ta fryzjerska nowość od razu skieruje twoje kroki do salonu!

Zobaczcie elektryzujące stylizacje!
16.05.2019

Branża fryzjerska wciąż zaskakuje nowymi osiągnięciami. Jednym z tych najbardziej spektakularnych jest opracowanie nowej technologii koloryzacji włosów autorstwa marki Wella Professionals. W efekcie badań powstał zupełnie nowy sposób koloryzacji, całkowicie odmienny od tego, który stosujemy od ponad stu lat. Wyobrażacie to sobie?

Przełom w koloryzacji włosów

Koleston Perfect od Wella Professionals to pierwsza i jedyna profesjonalna marka farb do włosów, wykorzystująca przełomowe, opatentowane technologie: Pure Balance Technology™ oraz ME+™. Ma zapewnić żywe, intensywne kolory oraz zminimalizować ryzyko dla zdrowia włosów i skóry podczas koloryzacji.

Zobaczcie, co o nowych farbach mówi redaktorka zaprzyjaźnionego serwisu Cosmopolitan.pl, Asia Andrzejewska:

Technologię ME+™ opracowano, aby zastąpić dwie mocno uczulające substancje: PPD i PTD, co pozwala nawet 60-krotne zmniejszenie ryzyka rozwinięcia się alergii na farbę do włosów.

Drugą technologią jest Pure Balance Technology™. Jej celem jest zwiększenie trwałości koloru i pielęgnacja włosów. Minimalizuje powstawanie wolnych rodników podczas formowania się koloru poprzez dezaktywację zanieczyszczeń, takich jak obecne we włosach metale. Wolne rodniki zakłócają tworzenie się koloru podczas aktywacji farby i są główną przyczyną uszkodzeń włosów. Dzięki Pure Balance Technology™ uzyskujemy jednolity, czysty kolor z naturalną głębią i połyskiem. Z każdą kolejną koloryzacją znacznie zmniejszają się też uszkodzenia włosów.

Dzięki tym dwóm technologiom kolor jest znacznie bardziej jednolity, zrównoważony i wierny tonacji na całej długości włosów. Robi wrażenie też gama kolorystyczna: do wyboru jest mnóstwo naturalnych brązów, czerwieni i blondów, a także te bardziej awangardowe w koloryzacji special mix.

Chciałybyście przetestować tę koloryzację? Wykonacie ją w salonach z logo Color Master w całej Polsce, które znajdziecie na tej stronie: www.salony.domwella.pl.

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie